Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkiyaları 30 Kasım’da Sinemalarda

Aamir Khan’ın Yeni Filmi Hindistan Eşkiyaları 30 Kasım’da Sinemalarda

  29 Kasım 2018

  432 Okunma

Aamir Khan'ın yeni filmi Hindistan Eşkiyaları 30 Kasım 2018 tarihinde Türk Sinema salonlarında boy göstermeye başlayacak. Ünlü aktörün hayranları film için sabırsızlanıyor.

Hint Sineması’nın bir numaralı dünyaca ünlü aktörü olan Aamir Khan‘ın yeni filmi olan Thugs of Hindostan Filmi 30 Kasım 2018 tarihinde Türkiye’de vizyona giriyor.

Ünlü oyuncunun milyonlarca hayranı tarafından merakla beklenen filmin daha vizyona girmemiş olmasına rağmen gişe rekoru kırması bekleniyor. Filmde Aamir Khan ile beraber Amitabh Bachchan, Fatima Sana Shaikh, Katrina Kaif ve Lloyd Owen gibi ünlü oyuncular da rol alıyor. Yönetmen koltuğuna ise; Vijay Krishna Acharya oturuyor.

İngiliz Doğu Hindistan ortaklığının kurulduğu 1795 yılını anlatan filmde Aamir Khan küçük çaplı bir haydut olan Firangi Mallah karakterini canlandırıyor. Filmin detaylarını, oyuncu kadrosunu ve fragmanlarını izlemek için Tıklayınız.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.