Tom Hardy İmzalı ‘A Christmas Carol’ dan İlk Fragman Geldi!

Tom Hardy İmzalı ‘A Christmas Carol’ dan İlk Fragman Geldi!

  9 Kasım 2019

  1.088 Okunma

İngiliz yazar Charles Dickens'ın A Christmas Carol romanından aynı isimle TV'ye uyarlanacak diziden ilk fragman geldi.

BBC’nin en iddialı dizilerinden biri olarak gösterilen A Christmas Carol‘den ilk fragman yayınlandı. İngiliz yazar Charles Dickens’ın A Christmas Carol isimli ikonik roman serisinden uyarlanan dizinin yapımcılığını Tom Hardy ile birlikte Steven King ve Ridley Scott üstleniyor.

Konusu ve oyuncu kadrosu ile oldukça dikkat çekici olan dizinin senaryosunu Peaky Blinders ve Taboo gibi ünlü dizilerin yaratıcısı Steven Knight kaleme aldı. Karanlık ve fantastik bir atmosferde geçen dizinin yönetmen koltuğunda ise Nick Murphy oturuyor.

Oyuncu kadrosunda Guy Pearce, Andy Serkis, Stephen Graham, Joe Alwyn, Charlotte Riley, Jason Flemyng ve Vinette Robinson gibi isimler de yer alıyor.

Tom Hardy, dizinin başrollerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak ancak hangi karaktere hayat vereceği ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Bugüne kadar pek çok başarılı yapım ile sinemaseverlerin karşısına çıkan yıldız oyuncu Tom Hardy bakalım bu kez hangi rol ile karşımıza çıkacak.

Charles Dickens’ın 1843 yılında yayınlanan romanına dayanan Nick Murhpy’nin yöneteceği dizi, Aralık ayında FX ve BBC One kanallarında yayınlanacak.

A Christmas Carol Orijinal Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.