Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı!

Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı!

  14 Kasım 2019

  1.535 Okunma

Fred Rogers'ın hayatını beyaz perdeye aktaran A Beautiful Day in the Neighborhood’dan yeni fragman yayınlandı.

1968’den 2001’e kadar 33 yıl süren Mister Rogers Neighborhood ile en sevilen televizyon kişilikleri arasında olan Fred Rogers’in hayatı bir kez daha beyaz perdeye taşınıyor. Geçtiğimiz yıl Won’t You Be My Neighbor’a konu olan Fred Rogers, bu kez de A Beautiful Day in the Neighborhood ile izleyicilerin karşısına çıkacak.

Ünlü sunucunun hayat hikayesinin tamamı yerine ünlü gazeteci Tom Junod’un arkadaşlığını konu alacak. Gazeteci Tom Junod, Fred Rogers ile iş yapmaya başladıktan sonra aralarındaki arkadaşlık sayesinde empati kurmayı, nezaketi öğrenecektir.

A Beautiful Day in the Neighborhood’da Fred Rogers’e Green Mile, Forrest Gump, Terminal, The Post gibi yapımların usta oyuncusu Tom Hanks hayat verecek. Hanks’a gazeteci Tom Junod rolü ile Matthew Rhys eşlik edecek. Oyuncu kadrosunda Chris Cooper, Susan Kelechi Watson, Enrico Colantoni ve Noah Harpster gibi isimler de yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Marielle Heller‘in oturduğu filmin senaryosunu Micah Fitzerman-Blue ve Noah Harpster ikilisi yazdı.

Fred Rogers biyografik filmi A Beautiful Day in the Neighborhood 28 Şubat 2020 tarihinde ülkemizde vizyona girecek.

A Beautiful Day in the Neighborhood (2019) Orijinal Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.