Ezel Akay İmzalı “9 Kere Leyla”nın İlk Uzun Fragmanı Yayında!

Ezel Akay İmzalı “9 Kere Leyla”nın İlk Uzun Fragmanı Yayında!

  7 Mart 2020

  1.510 Okunma

20 Mart 2020 tarihinde gösterime girecek olan Ezel Akay'ın yeni filmi "9 Kere Leyla"dan uzun matrajlı ilk fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.

Neredesin Firuze, Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?, Yedi Kocalı Hürmüz gibi yapımlar imza atan Ezel Akay, uzun bir aranın ardından sinemaya yeniden dönüyor. Usta yönetmenin yeni filmi “9 Kere Leyla”dan fragman yayınlandı. Film bu ay izleyicilerle buluşacak.

Film, uzun yıllardır bir evlilik yürüten ancak evliliğin monoton bir hal almaya başlamasıyla sorun yaşayan bir çifti konu alıyor. Konusu şöyle: Evlilikteki heyecanın yok olmasıyla Adem, Nergis isimli bir kadına aşık olur. Boşanmak istemeyen eşi Leyla ile aşık olduğu kadın arasında kalan Adem, Leyla’yı 9 kere öldürmeyi dener ancak başaramaz. Yaşananlar sonucunda beklenmedik ve eğlenceli bir hikaye ortaya çıkar.

9 Kere Leyla’nın başrollerinde Haluk Bilginer ve Demet Akbağ yer alıyor. İkiliye Elçin Sangu, Fırat Tanış, Alican Yücesoy, Emre Kıvılcım, Hakan Eke ve İhsan Ceylan gibi isimler eşlik ediyor.

Oldukça eğlenceli görünen “9 Kere Leyla”, 20 Mart 2020 tarihinde vizyona girecek. Filmden yayınlanan fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

9 Kere Leyla (2020) Filmi Fragman izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.