“Denizde Dehşet 2” – “47 Meters Down: Uncaged” Filminden Fragman Var!

“Denizde Dehşet 2” – “47 Meters Down: Uncaged” Filminden Fragman Var!

  4 Ağustos 2019

  1.245 Okunma

2017 yılında gösterime giren ve sadece 5.5 milyon dolarlık maliyetine karşın dünya genelinde 61 milyon dolar hasılat elde ederek büyük başarı sağlayan "47 Meters Down" filminin devam halkası olan "47 Meters Down: Uncaged" filminin final fragmanı yayınlandı.

Filmde yönetmen koltuğuna ilk filmde olduğu gibi bir kez daha Johannes Roberts oturuyor. Filmin oyuncu kadrosu ve rolleri ise şu şekilde sıralanıyor; Jennifer karakterini Nia Long, Grant karakterini John Corbett, Mia karakterini Sophie Nélisse, Catherine karakterini Brec Bassinger, Nicole karakterini Sistine Rose Stallone, Sasha karakterini Corinne Foxx, Alexa karakterini Brianne Tju, Ben karakterini Davi Santos, Carl karakterini Khylin Rhambo ve Chum Man karakterini Axel Mansilla canlandırıyor.

Filmin Konusu: Beş gezgin, Brezilya’da bulunan bir su altı şehrine dalış yapmak için harekete geçer. Bir süre sonra gezginler su altı şehrinde yalnız olmadıklarını fark ederler. Onlarla birlikte aynı yerde sıkışmış, oldukça asabi bir köpekbalığı vardır. Artık gezginler için hayatta kalma mücadelesi başlamıştır.

Filmin senaryosu yine ilk filmde olduğu gibi Ernest Riera ve yönetmen Johannes Roberts’ın kaleminden çıkıyor. Ülkemizde gösterim tarihi henüz belirsizliğini koruyan Denizde Dehşet 2 Filmi ABD’de 16 Ağustos 2019 tarihinde vizyonlarda boy gösterecek.

Denizde Dehşet 2 – 47 Meters Down: Uncaged Fragmanı izle

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.