2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri

2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri

  20 Ocak 2019

  271 Okunma

2019 yılı içerisinde beyaz perdeye girecek netflix filmlerini sizler için hazırladık.

Netflix, film ve dizi noktasında en fazla tercih edilen platformların arasında yer almaktadır. 2019 yılı için de beklenen birçok filmin olduğunu görebiliyoruz. 2019 yılında en fazla beklenen Netflix filmleri listemizde sizlere bu filmler hakkında bilgi veriyoruz.

1-Close

Genç Zoe, babasının vefat etmesinden sonra şirketlerinin başına geçmiştir. Bu yüzden saldırganların da yeni hedefi olmuştur. Terörle mücadelede görev alan Sam, bir yandan Zoe’yu insan kaçırmakta olan bir gruptan korurken bir yan da ona kendisini nasıl savunacağını öğretir. Bu hayati kovalamaca sırasında ikili av mı avcı mı olacaklarını kendileri belirleyecektir. Film aksiyon ve macera dolu bir hayat yaşıyor.

2-The Last Laugh

Emekli menajer Al, huzurevinde yaşamaktadır. Eski komedyen olan Buddy ise onun ilk müşterisidir. Al, Buddy’i emeklilikten vazgeçirerek tekrar komedi dünyasına sokmaya çalışacaktır. Bunun için kendisini bir turne düzenlemeye ikna etmeye çalışır. Filmde hem komedi hem de eğlenceli bir dünyayı bir arada görüyoruz.

3-Polar

Duncan Vzila, dünyanın bir numaralı suikastçısı durumundadır. Fakat emekli olduktan sonra eski patronundan dolayı nimlendiği için mesleğe geri dönmesi gerekmektedir. Aynı zamanda patronunun üstüne salmış olduğu bir grup kiralık katille de baş etmeye çalışır. Film 2012 tarihinde çıkmakta olan Kayser isimli bir çizgi romanın uyarlamasıdır. Filmin ana temasında aksiyon başrolde yer almaktadır.

4-Velvet Buzzsaw

Film, kim olduğu tam olarak bilinmeyen bir ressamın evinde ölü bulunması ve yapmış olduğu eserlerin komşusu tarafından satılmasıyla başlamaktadır. Herkesin büyük bir hayranlıkla baktığı eserler aslında ruhani bir güç barındırmaktadır. Eserler yeni sahiplerini öldürmeye çalışıyor ve bu şekilde gerilim dozu daha da artış gösteriyor. Filmde sanat ve korku öğeleri bir arada sunulmaktadır.

5-Paddleton

Michael, kanser teşhisi konan bir hastadır. Andy ise hem arkadaşı hem de komşusudur. Filmde Michael’in kanserden ölmeden önce hayatına son vermek istemesini konu almaktadır. Filmde özellikle kara mizah öğelerinin yoğun bir şekilde sunulmakta olduğunu görebiliyoruz.

6-Triple Frontier

Filmde bir uyuşturucu baronundan 5 milyon dolar gibi bir meblağ çakmak için bir araya gelmiş olan eski özel kuvvet askerlerinin yapmış olduğu riskli operasyon anlatılmaktadır. Filmde aksiyon konusu işlendiği gibi aynı zamanda hayatta kalma mücadelesinin de işlendiği görülüyor.

7-Underground

6 kişilik olan bir milyarder ekibi kendisine ölü süsü vermiştir. Filmde kanun dışı yollar ile suçluların alt edilmesi konu ediliyor. Filmin senaryosunu ise Deadpool filminin senaristliğini yapan ekip yapmıştır.

8-The Irishman

Frank Sheeran eski bir sendika lideriyken bir anda mafyaya dönüşür. Filmde yüksek oranda dram ve suçun bir arada işlenmekte olduğu görülüyor. Filmde suç noktasında efsane isimlerin yer aldığını görebilirsiniz. Oyuncu kadrosunda ise birçok efsane filmden tanıdığımız Al Pacino bulunmaktadır.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.