“13 Reason Why” 3. Sezonu Ne Zaman Yayımlanacak?

“13 Reason Why” 3. Sezonu Ne Zaman Yayımlanacak?

  9 Temmuz 2019

  654 Okunma

Netftlix’in orijinal yapımlarından 13 Reasons Why yeni sezonunun yayın tarihini değiştirdi. Yaşanılan problemlerden dolayı dizi için yeniden takvim oluşturuldu.

Selena Gomez’in yapımcılığını üstlendiği, Jay Asher’in projesini yürüttüğü, Dylan Minnette, Devin Druid, Ross Butler gibi isimlerin yer aldığı dizi, ekim ayında sevenleriyle buluşacak.

Oyuncu olarak birçok dizi ve filmde rol alan Selena Gomez The Sky İs Everywhere adında yeni bir proje için hazırlanıyor. Gençlerin hayranlığını kazanan ünlü oyuncu, oyunculuk kariyerine 1988 yapımı, Live With Regis and Kathie Lee Talk Show ile başladı. Daha sonra 2003 yapımı Spy Kids 3-D: Oyun Bitti filminde rol alan ünlü oyuncu, kazandığı bu ünü 2009 yapımı Hannah Montana filmine borçlu.

İlk iki sezonda olduğu gibi 3.sezonda da 13 bölüm olarak yayınlanacak dizi, Netflix’de hayranlarıyla buluşacak. Genç hayran kitlesinin merakla beklediği diziden kötü haber geldi. Hannah karakterini canlandıran Katherine Langford, yeni sezonda dizide yer almayacak. Langford, oyunculuk hayatına 2017 yapımı The Misguided ile başlamıştı. Projesi tasarlanan Spontaneous filminde ise başrol oyuncusu olması bekleniyor.

Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.