1. Velvet Buzzsaw

  Velvet Buzzsaw

  Velvet Buzzsaw Film Özeti ve Detayları: Morf Vandewalt adında ki çok zor beğenen bir sanat eseri simsarının satın aldığı eserler içinde sadece bir kaç tanesine önem verir. En dikkat ettiği şey ise eline geçirdiği eserin orjinal olmasıdır. Bir gün Morf'un önüne bir tablo koyulur ve bu tablo onun ilgisini ciddi derece de çeker. Tabloyu çizen ressam oturduğu daire de ölü olarak bulunur. Diğer eserleri de gün ışığına çıkan resimler Morf'u iyice heyecanlandırır. Resimleri ele geçiren simsarlar ise bir zaman sonra tablolarda olağanüstü farklılıklar olduğunu fark eder. Tablolara bakan her insan bir süre sonra tabloda ki resimlerin canlandığını düşünmeye başlar. Ancak korkunç bir gerçek vardır ki; Açgözlü simsarların başları gerçekten doğa üstü güçler tarafından derde girer. Artık intikam zamanı gelmiştir.
  Velvet Buzzsaw filminde yönetmen koltuğuna Dan Gilroy oturuyor. Filmde başrolleri ise; Morf Vandewalt karakterini canlandıran Jake Gyllenhaal, Bryson karakterini canlandıran Billy Magnussen, Gretchen karakterini canlandıran Toni Collette ve Rhodora Haze karakterini canlandıran Rene Russo paylaşıyor.
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      797

 1. Jake Gyllenhaal ve Denis Villeneuve The Son Dizisi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor
    7 ay Önce   30
  Jake Gyllenhaal ve Denis Villeneuve The Son Dizisi İçin Yeniden Bir Araya Geliyor Jake Gylenhaal ve Denis Villeneuve, HBO için uyarlanacak The Son dizisi için yeniden bir araya geliyor.
  Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 2019 Netflix Filmleri
    1 sene Önce   1.234
  Gözden Kaçırmış Olabileceğiniz En İyi 2019 Netflix Filmleri 2019'un sonuna yaklaşırken, bu yıl Netflix'te yayınlanmış ve gözden kaçırmış olabileceğiniz en iyi 10 film.
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri
    2 sene Önce   330
  2019 Yılında En Fazla Beklenen Netflix Filmleri 2019 yılı içerisinde beyaz perdeye girecek netflix filmlerini sizler için hazırladık.
Background
Vizyon: 1 Şubat 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.