1. Uzun Zaman Önce

  Uzun Zaman Önce

  Uzun Zaman Önce Film Özeti ve Detayları: Ahmet ve Sevgi çifti küçük bir kasaba da sakin bir yaşam sürer. Sevgi kuaför dükkanı işletir. Ahmet ve Sevgi çiftinin evlilikleri bir süredir iyi gitmez. Ahmet eşi ile yaşadığı sıkıntının Sevgi'nin hayatında başka bir adam olmasından kaynaklandığını düşünmektedir. Sevgi'nin kendisini aldattığını her geçen gün daha da düşünmeye başlayan Ahmet'in kuşkusu kasabaya yeni gelen yabancı bir adamın gelişiyle daha da artar. Ahmet'in erkek kardeşi Mehmet ise kasabada yer alan köhne bir gaz istasyonunda çalışır. Mehmet bir gün aldığı bir telefonla darma dağın olur. Mehmet'e telefon açan kişi Ahmet'tir ve kendisinden acil yardım istemektedir. Ahmet'e yardım etmekten başka hiçbir şansı olmayan Mehmet, apar topar onun bulunduğu yere gider. Ahmet ve Mehmet yan yana geldiğinde ise kendilerini birden işlenilen bir cinayetin tam orta yerinde bulacaktır.
  Uzun Zaman Önce filminde yönetmen koltuğuna Cihan Sağlam oturuyor. Filmde başrolleri ise; Onur Dikmen, Serdar Orçin, Reha Özcan ve Nihan Okutucu paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

      1.468

 1. Matt Damon, James Mangold’un “The Force” Filminde Başrolü Oynayacak
    2 ay Önce   1.205
  Matt Damon, James Mangold’un “The Force” Filminde Başrolü Oynayacak Matt Damon ve yönetmen james Mangold, The Force filmi için yeniden biraraya gelecek.
  Bong Joon Ho, Parasite Uyarlamasıyla İlgili Yeni Detaylar Paylaştı
    2 ay Önce   1.185
  Bong Joon Ho, Parasite Uyarlamasıyla İlgili Yeni Detaylar Paylaştı Bong Joon Ho, HBO tarafından hazırlanan Parasite uyarlamasıyla ilgili yeni detaylar paylaştı.
  Bong Joon Ho, HBO İçin Uyarlanacak Parasite Dizisi Hakkında Konuştu
    3 ay Önce   1.436
  Bong Joon Ho, HBO İçin Uyarlanacak Parasite Dizisi Hakkında Konuştu Bong Joon Ho, Adam McKay ile HBO için hazırlayacağı Parasite dizisi hakkında konuştu. İşte ikili arasında geçen sohbetin tüm detayları...
  Baz Luhrmann’ın Yeni Projesi “The Master and Margarita” Olacak
    4 ay Önce   1.283
  Baz Luhrmann’ın Yeni Projesi “The Master and Margarita” Olacak Başarılı yönetmen Baz Luhrmann, Elvis Presley'in hayatını anlatan filminin ardından The Master and Margarita romanını beyaz perdeye uyarlamayı planlıyor.
  Quentin Tarantino Son Filminin Kill Bill 3 Olabileceğini Açıkladı!
    4 ay Önce   1.402
  Quentin Tarantino Son Filminin Kill Bill 3 Olabileceğini Açıkladı! Usta yönetmen Quentin Tarantino, katıldığı bir programda son filminin "Kill Bill 3" olabileceğini açıkladı.
Background
Vizyon: 8 Mayıs 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.