1. Üçüncü Dünya

  Üçüncü Dünya

  Üçüncü Dünya Film Özeti ve Detayları: Mısır'ın en kudretli ve en büyük tanrısı olarak kabul gören İsis ile Lily iletişime geçer. Bu andan itibaren Lily'nin hayatı başka bir hal alır. Oldukça zor olan bu durumu gerçekleştirmeyi başaran Lilly, İsis'in muhafızları tarafından tapınağa götürülür. Tapınakta Lily'i sıradışı olaylar bekler ve bu durum onu yeterince korkutmaya yeter. Lily yaşadığı olaylar karşısında geri dönmek ister, ancak bu artık söz konusu bile değildir. Lily farkında değildir ama onun için tören yapılmıştır bile. İsis çoktan yeni bedeninde yaşam sürmeye başlamıştır.
  Üçüncü Dünya filminde yönetmen koltuğuna Metin Kuru oturuyor. Filmde başrolleri ise; Behice Maurer, Gülay Say, İlhami Adsal, Gizem Karaca, Nihat Demirel, Abdullah Faruk Günaydın ve Hilal Kavakderelioğlu paylaşıyor.
  5.4
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      1.587

 1. Westworld’ün 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı ve Yayın Tarihi Belli Oldu
    1 ay Önce   1.294
  Westworld’ün 3. Sezon Tanıtım Videosu Yayınlandı ve Yayın Tarihi Belli Oldu HBO, bilim kurgu serisi Westworld'ün 3.sezonunun ekranlara döneceği tarihi açıkladı ve dizinin 3. sezon tanıtım videosunu paylaştı.
  Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı
    2 ay Önce   1.805
  Netflix, 2019’da Türkiye’de En Çok İzlenen Yapımları Açıkladı Online yayın platformu Netflix, 2019'da Türkiye'de en çok izlenen dizi ve filmleri açıkladı.
  Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün Müjdesini Verdi
    2 ay Önce   1.671
  Ryan Reynolds, Deadpool 3’ün Müjdesini Verdi Ryan Reynolds, Deadpool ile ilgili açıklamasında serinin üçüncü filmi için hazırlıkların sürdüğünü doğruladı.
  Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu
    2 ay Önce   1.206
  Kristen Stewart “Charlie’s Angels” Başarısızlığı Hakkında Sessizliğini Bozdu Kristen Stewart, Elizabeth Banks'in yönetmenliğini yaptığı ve gişede başarısız olan Charlie's Angels filmiyle ilgili konuştu.
  La Casa de Papel’in 4. Sezon Teaser’ı ve Yayın Tarihi Duyuruldu
    2 ay Önce   1.464
  La Casa de Papel’in 4. Sezon Teaser’ı ve Yayın Tarihi Duyuruldu Netflix'in İspanya yapımı sevilen dizisi La Casa de Papel'in 4.sezonun yayın tarihi bir video ile duyuruldu.
Background
Vizyon: 30 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.