1. Üçüncü Dünya

  Üçüncü Dünya

  Üçüncü Dünya Film Özeti ve Detayları: Mısır'ın en kudretli ve en büyük tanrısı olarak kabul gören İsis ile Lily iletişime geçer. Bu andan itibaren Lily'nin hayatı başka bir hal alır. Oldukça zor olan bu durumu gerçekleştirmeyi başaran Lilly, İsis'in muhafızları tarafından tapınağa götürülür. Tapınakta Lily'i sıradışı olaylar bekler ve bu durum onu yeterince korkutmaya yeter. Lily yaşadığı olaylar karşısında geri dönmek ister, ancak bu artık söz konusu bile değildir. Lily farkında değildir ama onun için tören yapılmıştır bile. İsis çoktan yeni bedeninde yaşam sürmeye başlamıştır.
  Üçüncü Dünya filminde yönetmen koltuğuna Metin Kuru oturuyor. Filmde başrolleri ise; Behice Maurer, Gülay Say, İlhami Adsal, Gizem Karaca, Nihat Demirel, Abdullah Faruk Günaydın ve Hilal Kavakderelioğlu paylaşıyor.
  Üçüncü Dünya 5.4 / 10 28 kullanıcı oyu.
  5.4
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      1.396

 1. “Hızlı ve Öfkeli 9” Filminin Setinden İlk Kare Paylaşıldı
    2 ay Önce   984
  “Hızlı ve Öfkeli 9” Filminin Setinden İlk Kare Paylaşıldı Büyük bir merakla beklenen “Hızlı ve Öfkeli 9” filminin çekimleri tam gaz devam ederken, filmin setinden ilk görüntüler medya ile paylaşıldı.
  Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi
    5 ay Önce   745
  Toy Story 4 – Oyuncak Hikayesi 4 Filminden Yeni Teaser ve Poster Geldi 2010 yılında çekilen üçüncü filmden beri ne zaman geleceği büyük bir merakla beklenen ”Oyuncak Hikayesi 4” filmi 2019 yılında karşımıza çıkıyor. Birbiri ardına yayınlanan Fragmanlardan sonra yeni bir poster ve teaser geldi.
  Atlanta’nın 3. Sezonu Geç Gelecek
    7 ay Önce   141
  Atlanta’nın 3. Sezonu Geç Gelecek FX dizilerinden Atlanta'nın 3. sezonunun geç geleceği duyuruldu.
  Travelers Ekrana Veda Etmeye Hazırlanıyor
    8 ay Önce   120
  Travelers Ekrana Veda Etmeye Hazırlanıyor Netflix dizilerinden Travelers'in devam etmeyeceği açıklandı.
  Peter Jackson, The Beatles Belgeseli Çekiyor
    8 ay Önce   164
  Peter Jackson, The Beatles Belgeseli Çekiyor Yüzüklerin Efendisi ve Hobbit filmlerinin yönetmeni Peter Jackson, The Beatles belgeseli çekecek.
Background
Vizyon: 30 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.