1. The Titan

  The Titan

  İnsan oğlu çok kısa bir gelecekte yeni bir gezegene ihtiyaç duyacaktır. Rick Janssen isimli oldukça gözde Hava Kuvvetleri plotu bu görevi seve seve üstleneceğini belirtir. Askeriye'nin düzenleyeceği insan ırkına yarar sağlayacak bir deneyde yer alacak olan Rick Satürn'e gönderilecektir. Satürn'ün en büyük ayı olan Titan'a gönderilmek üzere planlar yapılır. Bu planın en büyük evresi ise Rick'in Titan'da sağ kalabilmesi için süper insana dönüşmesi gerekmektedir. Plan faaliyete sokulur. Zaman geçtikçe bu planı yöneten üst aklın aslında son derece kötü niyetli birisi olduğu ortaya çıkar. Rick ve tüm ailesi, hatta tüm insanlık artık çok ciddi bir tehdit altına girmiştir.
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      1.388

 1. Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı
    9 ay Önce   1.290
  Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği, 34. ASC Ödülleri için uzun metrajlı film adaylarını açıkladı.
  Netflix, Ocak 2020’de Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı
    10 ay Önce   1.517
  Netflix, Ocak 2020’de Yayınlanacak Dizi ve Filmleri Açıkladı Netflix, 2020'de yayınlanacak 40 dizi ve filmi açıkladı.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.