1. The Shed

  The Shed

  The Shed Film Özeti ve Detayları: Henüz 17 yaşında olan Stan, liseye gitmektedir ve şartlı tahliyesi bulunur. Dedesinin yanında kalan genç adam, okulun zorba çocuklarından en iyi arkadaşını korumaya çalışır. Stan, bir süre sonra kulübelerinde bir vampir tarafından ısırılarak yaratığa dönüşen bir avcının yaşadığını fark eder. Yaratığı ilk fark ettiğinde onunla kendi başına savaşmaya karar veren genç adam, daha sonra lisedeki zorba çocuklarında yaratığı öğrenmesiyle çok daha tehlikeli bir plan yapar.
  The Shed filminde yönetmen koltuğuna Frank Sabatella oturuyor. Filmde başrolleri ise; Stan karakterini canlandıran Jay Jay Warren, Dommer karakterini canlandıran Cody Kostro, Roxy karakterini canlandıran Sofia Happonen, Bane karakterini canlandıran Frank Whaley ve Ellis karakterini canlandıran Timothy Bottoms paylaşıyor.
  5.3
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      2.679

 1. “The Business” Filminin Devam Halkası Geliyor!
    1 sene Önce   855
  “The Business” Filminin Devam Halkası Geliyor! Danny Dyer'ın açıklaması ile The Business filminin devamının çekileceği söylendi. 2005 yapımı olan bu film suç ve gerilim türleri ile izleyiciyi ekrana kilitlemişti. Yeni bir duyuru ile filmin devamının çekileceği açıklandı.
  Scooby-Doo’nun Animasyon Filmi Scoob!’dan İlk Fragman Yayınlandı!
    11 ay Önce   1.902
  Scooby-Doo’nun Animasyon Filmi Scoob!’dan İlk Fragman Yayınlandı! Tony Cervone'nin yönetmen koltuğunda oturduğu ve 2013 yılından beri yapım aşamasında olan animasyon Scooby-Doo filmi Scoob!'tan ilk fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 24 Temmuz 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.