1. The Post

  The Post

  2017 yılı Amerika Birleşik Devletleri yapımı olan The Post Filmi, ülkemizde 12 Ocak 2018 tarihinde vizyonlarda boy göstermeye başlamıştır. Tom Hanks, Meryl Streep ve Sarah Paulson gibi dev oyuncu kadrosu ile bir çok izleyicinin merakla beklediği filmler arasına girmeyi başarmıştır. İkisi OSCAR olmak üzere toplamda 97 Ödüle aday gösterilen yapım, 15 Ödül kazanmayı başarmıştır.
  6.2
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      1.145

 1. “The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı!
    5 ay Önce   927
  “The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı! Film keyfine yeni bir soluk getiren, pek çok kişinin ilgisini ön plana çıkaran önemli filmlerden biri olan ve yıllar önce çekilen Garez isimli filmden sonra, The Grudge tekrar hayata geçirilme düşüncesi ile çıktı karşımıza.
  Nancy Drew And The Hidden Staircase Yeni Posterini Yayımladı
    1 sene Önce   208
  Nancy Drew And The Hidden Staircase Yeni Posterini Yayımladı Sophia Lillis'in yer aldığı Nancy Drew And The Hidden Staircase'dan yeni poster geldi.
  Joel Kinnaman ve Clive Owen’ın Yer Aldığı The Informer’dan Poster Geldi
    1 sene Önce   197
  Joel Kinnaman ve Clive Owen’ın Yer Aldığı The Informer’dan Poster Geldi Merakla beklenen filmlerden The Informer'in posteri görüntülendi.
  “He-Man ve Masters of the Universe” Serisi Netflix ile Geri Dönüyor!
    2 ay Önce   2.029
  “He-Man ve Masters of the Universe” Serisi Netflix ile Geri Dönüyor! Netflix, 1980'lerin sevilen animasyon serisi He-Man ve Masters of the Universe'nin duyurusunu yaptı.
  Samuel L. Jackson’lı “The Last Full Measure”dan Fragman Yayınladı!
    3 ay Önce   1.486
  Samuel L. Jackson’lı “The Last Full Measure”dan Fragman Yayınladı! Vietnam Savaşı yıllarından gerçek bir hikayeyi konu alan Todd Robinson yönetmenliğindeki The Last Full Measure'dan fragman yayınlandı.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Aşık 15 Nisan 2018 21:56:04

  Tom Hanks her zamanki gibi harikasın

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.