1. The Lighthouse

  The Lighthouse

  The Lighthouse Film Özeti ve Detayları: Maine'de yirminci yüzyılın hemen başlarında yaşam sürmüş olan iki deniz feneri bekçisinin hikayesine odaklanıyor. Thomas Wake, adındaki adam eski bir denizcidir. Denizciliği bıraktıktan sonra ise gizemli bir adada deniz feneri bekçiliği yapmaya başlar. Uzun yıllar adada tek başına kalan Thomas Wake'e yardımcı olması için Ephraim Winslow adında genç bir adam gönderilir. Thomas ve Ephraim arasında kısa süre sonra iktidar savaşı başlar. İşine son derece saygı gösteren ve büyük sorumluluk ile işini yapan Thomas, gücünü kanıtlamak için henüz çaylak genç olan Ephraim üzerinde hissedilir ölçüde baskı kurmaya çalışır. Küçük bir adaya kurulan deniz fenerinin içinde hapis hayatı yaşayan iki adam zamanla akıl sağlığını yitirmeye başlar. Her iki adam da bir süre sonra derin korkuları ile yüzleşmek zorunda kalacaktır.
  The Lighthouse filminde yönetmen koltuğuna Robert Eggers oturuyor. Filmde başrolleri ise; Thomas Wake karakterini canlandıran Willem Dafoe, Ephraim Winslow karakterini canlandıran Robert Pattinson ve Mermaid karakterini canlandıran Valeriia Karaman paylaşıyor.
  7.7
  ( Toplamda 48 oy verildi. )

      3.266

 1. Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman’ın Kadrosuna Dahil Oldu
    10 ay Önce   1.216
  Claes Bang, Robert Eggers İmzalı The Northman’ın Kadrosuna Dahil Oldu Robert Eggers'ın yıldız isimleri bir araya getirdiği yeni filmi The Northman'ın oyuncu kadrosuna Claes Bang de dahil oldu.
  Robert Eggers’ın Yeni Filmi The Northman Yıldız Kadroyu Bir Araya Getirecek
    1 sene Önce   828
  Robert Eggers’ın Yeni Filmi The Northman Yıldız Kadroyu Bir Araya Getirecek Son zamanlarda izleyicilerden beğeni toplayan filmleriyle en iyi yönetmenler arasında gösterilen Robert Eggers'ın yeni filmi The Northman'ın kadrosunda birçok yıldız isim yer alacak.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    9 ay Önce   2.026
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
  Kelly Reichardt’ın Yeni Filmi “First Cow”dan İlk Fragman Yayınlandı
    9 ay Önce   1.612
  Kelly Reichardt’ın Yeni Filmi “First Cow”dan İlk Fragman Yayınlandı Wendy ve Lucy, Certain Women gibi filmlere imza atan Kelly Reichardt'ın yeni filmi First Cow'dan ilk fragman yayınlandı.
  Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı
    9 ay Önce   1.290
  Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği, 34. ASC Ödülleri için uzun metrajlı film adaylarını açıkladı.
Background
Vizyon: 25 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.