1. The Irishman

  The Irishman

  The Irishman Film Özeti ve Detayları: Jimmy Hoffa'nın mafya tarafından hunharca katledilişine karşı, mafyanın peşine düşen Sheeran adında ki The Irishman lakaplı kiralık katilin hikayesini konu alıyor. Al Pacino, Robert De Niro ve Joe Pesci gibi dünya sinemasının üç devini buluşturan yapımda yönetmen koltuğuna Martin Scorsese oturuyor. Filmin vizyon tarihi henüz netlik kazanmadı.
  6.8
  ( Toplamda 47 oy verildi. )

      2.411

 1. Netflix, The Irishman Çekimlerinde Kullanılan Tekniklerle İlgili Video Paylaştı!
    1 ay Önce   1.623
  Netflix, The Irishman Çekimlerinde Kullanılan Tekniklerle İlgili Video Paylaştı! Netflix, Martin Scorsese imzalı The Irishman'de kullanılan tekniklerle ilgili bir video yayınladı.
  Al Pacino, The Irishman’e Gelen Övgülerle İlgili Çok Mutlu Olduğunu Söyledi
    2 ay Önce   1.209
  Al Pacino, The Irishman’e Gelen Övgülerle İlgili Çok Mutlu Olduğunu Söyledi Martin Scorsese imzalı The Irishman ile izleyici karşısına çıkan Al Pacino, filme gelen yorumlarla ilgili konuşmasında bunun bir rüya olduğunu söyledi.
  Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir
    2 ay Önce   993
  Martin Scorsese: Belki The Irishman Son Filmim Olabilir The Guardian'a açıklamalarda bulunan yönetmen Martin Scorsese, The Irishman'in son filmi olabileceğini söyledi.
  Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi
    2 ay Önce   1.204
  Netflix, “The Irishman” Filmine Yapılan Yorumlara Yanıt Verdi Netflix, Martin Scorsese'nin 3.5 saat süren filmi The Irishman'e gelen yoruma komik bir yanıt verdi.
  3.5 Saatlik The Irishman’i İlk Haftasında Kaç Kişi İzledi?
    2 ay Önce   1.304
  3.5 Saatlik The Irishman’i İlk Haftasında Kaç Kişi İzledi? Netflix, 3.5 saatlik süresiyle çok konuşulan Martin Scorsese imzalı The Irishman'in ilk haftada kaç kişi tarafından izlendiğini açıkladı.
Background
Vizyon: 27 Kasım 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.