1. The Hunt

  The Hunt

  The Hunt Film Özeti ve Detayları: Birbirini hiç tanımayan on iki yabancı insan kendilerini havadar bir alanda yeni uyanmış olarak bulur. Bulundukları yere nasıl geldikleri, kim tarafından getirildiklerini hiç birisi hatırlamaz. Asıl önemli olanı ise çok özel bir sebeple oraya getirildiklerini bilmemeleridir. Karanlık bir internet komplo teorisinin bir grup elit sosyete grubun spor adı altında insanları avlama etkinliği düzenler. "Av" adı verilen bu etkinlik için grup ilk defa bir araya gelir. Çok büyük bir ormanlık alanda seçtikleri on iki kurbanı avlamayı hedeflerler. Ancak zengin olan avcı grubun kötücül planı raydan çıkmak üzeredir. Avlananlardan birisi olan Crystal, seçkin zenginlerin avcı olarak oynadığı bu oyunu hepsinden iyi bilir. Avcılar Crystal için tek tek bir ava dönüşmeye başlar. Ancak Crystal için önemli olan bu oyunu kuran gizemli kadına ulaşmaktır.
  The Hunt filminde yönetmen koltuğuna Craig Zobel oturuyor. Filmde başrolleri ise; Betty Gilpin, Hilary Swank, Emma Roberts ve Ike Barinholtz paylaşıyor.
  7.3
  ( Toplamda 53 oy verildi. )

      1.540

 1. Hilary Swank ve Emma Roberts’lı Gerilim Filmi “The Hunt”tan İlk Fragman
    7 ay Önce   1.024
  Hilary Swank ve Emma Roberts’lı Gerilim Filmi “The Hunt”tan İlk Fragman Dünya çapında büyük ilgi gören korku filmlerinin en iyi yapımcılarından birisi olan Blumhouse'ın yeni filmi “The Hunt”tan ilk fragman yayınlandı.
  Birçok Kez Ertelenen The New Mutants Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman!
    1 ay Önce   1.816
  Birçok Kez Ertelenen The New Mutants Filminden Türkçe Altyazılı Yeni Fragman! Daha önce birçok kez ertelenen X-Men spin-off'u The New Mutants filminden yeni fragman geldi.
  Al Pacino’lu Hunters Dizisinden Yeni Fragman ve Tarih Yayınlandı!
    1 ay Önce   1.265
  Al Pacino’lu Hunters Dizisinden Yeni Fragman ve Tarih Yayınlandı! Al Pacino ve Logan Lerman'ın başrollerinde yer aldığı Amazon dizisi Hunter'tan yeni fragman yayınlandı ve yayın tarihi belli oldu.
  Al Pacino’lu Hunters Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.806
  Al Pacino’lu Hunters Dizisinden İlk Fragman Yayınlandı! Amazon Prime, Al Pacino'nun başrollerinde yer aldığı ve 1977 yılının New York'unda geçen Hunters'tan fragman paylaştı.
  Al Pacino’lu Hunters’tan Yeni Fragman Yayınlandı
    3 ay Önce   1.385
  Al Pacino’lu Hunters’tan Yeni Fragman Yayınlandı Gelecek sene izleyici ile buluşması planlanan Amazon dizisi Hunters'tan yeni bir fragman yayınlandı. Martin Scorsese'in son filmi The Irishman ile konuşulan Al Pacino, ilk uzun soluklu Tv projesiyle izleyici karşısına çıkacak.
Background
Vizyon: 27 Eylül 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.