1. The Grudge

  The Grudge

  The Grudge Film Özeti ve Detayları: Genç bir dedektif, bekar bir anne ile beraber hareket ederek, mahallelerinde bulunan bir evde yaşanan bir cinayeti araştırmak için kolları sıvar. Banliyöde bulunan bu evin genç annesi cinnet getirerek, evde yaşayan tüm ailesini katleder. Olayı araştırması için görevlendirilen genç bir dedektif, mahallede yaşayan bir kadınla iş birliği yapar ve birlikte cinayeti araştırmaya başlar. İkili soruşturmasını ilerlettikçe akılalmaz gerçeklerle karşılaşır. Cinayetlerin işlendiği evde hayalet olduğunu keşfeden ikili evde yaşayanların bu hayalet tarafından lanetlendiğini çok geçmeden anlar. Bu laneti öğrenen dedektifin yanında ki genç anne, hem kendisini, hemde oğlunu bu hayalletten koruyabilmek için zorlu bir mücadele içine girer.
  The Grudge filminde yönetmen koltuğuna Nicolas Pesce oturuyor. Filmde başrolleri ise; Betty Gilpin, Andrea Riseborough, Lin Shaye, Demian Bichir ve John Cho paylaşıyor.
  The Grudge 6.8 / 10 19 kullanıcı oyu.
  6.8
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      1.504

 1. The Grudge Yeniden Çevriminden Yeni Fragman Yayınlandı
    2 ay Önce   1.324
  The Grudge Yeniden Çevriminden Yeni Fragman Yayınlandı Sony, The Grudge yeniden çevriminden Andrea Riseborough ve Lin Shaye'in yer aldığı kanlı bir sahnenin bulunduğu red band fragman yayınladı.
  “The Grudge” Yeniden Çevriminden İlk Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.439
  “The Grudge” Yeniden Çevriminden İlk Fragman Yayınlandı! Nicolas Pesce'nin yönettiği The Grudge yeniden çevriminden ilk fragman yayınlandı. Oyuncu kadrosunda Lin Shaye, Demián Bichir, John Cho, Andrea Riseborough ve Betty Gilpin'in yer aldığı film 3 Ocak 2020'de vizyona girecek.
  “The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı!
    4 ay Önce   911
  “The Grudge” Filminden İlk Poster Yayınlandı! Film keyfine yeni bir soluk getiren, pek çok kişinin ilgisini ön plana çıkaran önemli filmlerden biri olan ve yıllar önce çekilen Garez isimli filmden sonra, The Grudge tekrar hayata geçirilme düşüncesi ile çıktı karşımıza.
  Sam Raimi, Yeni Bir “Evil Dead” Filmi Üzerinde Çalışıyor!
    3 hafta Önce   1.430
  Sam Raimi, Yeni Bir “Evil Dead” Filmi Üzerinde Çalışıyor! Sam Raimi, yeni bir Evil Dead filmi çekileceğini açıkladı.
Background
Vizyon: Belirsiz
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.