1. Terminal

  Terminal

  İki farklı hayat süren bir garson, Akılalmaz bir suikast gerçekleştirmeyi başaran iki profesyonel suikastçi, Sonu ölüm olan bir hastalığa yakalanmış bir öğretmen ve son derece gizemli bir hademe, hiç birisi birbirini tanımamaktadır. Ancak hepsinin hayatı birbiri ile kesişecektir. İntikam arzusu ile adeta kavrulan bir suç makinesi bu ekibin peşine düşecektir. Artık onlar için sonu ölümle bitecek olan sonuç kaçınılmaz bir noktaya gelecektir.
  Terminal 7.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      3.086

 1. “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !
    2 ay Önce   651
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak ! Yeni gelen tanıtımda amca ve yeğen ikilisi Simba ve Scar'dan gövde gösterisi heyecanı zirveye taşıyor.
  Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu
    8 ay Önce   162
  Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu Ünlü oyuncu Simon Pegg'in yer aldığı Inheritance filmine Lily Collins de dahil oldu.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Melih Ra 7 Ağustos 2018 00:32:32

  10 numara

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.