1. Terminal

  Terminal

  İki farklı hayat süren bir garson, Akılalmaz bir suikast gerçekleştirmeyi başaran iki profesyonel suikastçi, Sonu ölüm olan bir hastalığa yakalanmış bir öğretmen ve son derece gizemli bir hademe, hiç birisi birbirini tanımamaktadır. Ancak hepsinin hayatı birbiri ile kesişecektir. İntikam arzusu ile adeta kavrulan bir suç makinesi bu ekibin peşine düşecektir. Artık onlar için sonu ölümle bitecek olan sonuç kaçınılmaz bir noktaya gelecektir.
  Terminal 7.3 / 10 3 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      3.356

 1. Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.491
  Tom Hanks’li “A Beautiful Day in the Neighborhood”dan Yeni Fragman Yayınlandı! Fred Rogers'ın hayatını beyaz perdeye aktaran A Beautiful Day in the Neighborhood’dan yeni fragman yayınlandı.
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !
    7 ay Önce   696
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak ! Yeni gelen tanıtımda amca ve yeğen ikilisi Simba ve Scar'dan gövde gösterisi heyecanı zirveye taşıyor.
  Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu
    12 ay Önce   228
  Simon Pegg’in Yer Aldığı Inheritance’ye Lily Collins Dahil Oldu Ünlü oyuncu Simon Pegg'in yer aldığı Inheritance filmine Lily Collins de dahil oldu.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Melih Ra 7 Ağustos 2018 00:32:32

  10 numara

Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.