1. Tau

  Tau

  Masum bir kadın... Psikopat bir bilim adamı... İkisi de bir birini hiç bir şekilde tanımayan ikili... Psikopat olan bilim adamı yeni geliştirmekte olduğu YZ'sini geliştirirken artık son aşamaya gelmiştir. Geliştirmesinin son aşamasında artık mükemmelliğe gidecektir. Ancak önünde büyük bir sorun vardır. Ona canlı bir bayan kobay gerekir. Hiç birşeyden habersiz olan masum kadın bilim adamı tarafından kaçırılır. Kobay olmaması için tek yapması gereken şey bir yolunu bulup, bu psikopatın elinden kurtulması gerekir.
  Tau 6.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      1.374

 1. “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman
    2 ay Önce   901
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman Malefiz büyüleyici fragmanıyla izleyiciyi hayran bırakmayı başardı. Filmin başrolünde Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alırken yayınlanan fragman Aurora için Maleficent Queen Ingrid arasında gerginlik yaşanacağının ve büyük bir mücadelenin başladığının habercisiydi.
  Rocketman Filminden Yeni Poster Geldi
    5 ay Önce   338
  Rocketman Filminden Yeni Poster Geldi Dünyaca ünlü ikonik müzisyen Elton John'un biyografik drama filmi olan Rocketman filminden yeni poster geldi.
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor
    8 ay Önce   138
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor 22 Temmuz 2011'de Norveç'te yaşanan terör saldırısı dizi haline getirilecek.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.