1. Tau

  Tau

  Masum bir kadın... Psikopat bir bilim adamı... İkisi de bir birini hiç bir şekilde tanımayan ikili... Psikopat olan bilim adamı yeni geliştirmekte olduğu YZ'sini geliştirirken artık son aşamaya gelmiştir. Geliştirmesinin son aşamasında artık mükemmelliğe gidecektir. Ancak önünde büyük bir sorun vardır. Ona canlı bir bayan kobay gerekir. Hiç birşeyden habersiz olan masum kadın bilim adamı tarafından kaçırılır. Kobay olmaması için tek yapması gereken şey bir yolunu bulup, bu psikopatın elinden kurtulması gerekir.
  Tau 6.0 / 10 2 kullanıcı oyu.
  6.0
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      1.543

 1. Downton Abbey’in Devam Filmi İçin Anlaşma İmzalandı!
    2 hafta Önce   1.106
  Downton Abbey’in Devam Filmi İçin Anlaşma İmzalandı! Yapımcı Gareth Neame, Downton Abbey devam filminin hazırlık safhasında olduğunu açıkladı.
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman
    5 ay Önce   1.067
  “Malefiz 2: Kötülüğün Gücü” Filminden Türkçe Dublajlı Yeni Fragman Malefiz büyüleyici fragmanıyla izleyiciyi hayran bırakmayı başardı. Filmin başrolünde Angelina Jolie, Elle Fanning ve Michelle Pfeiffer yer alırken yayınlanan fragman Aurora için Maleficent Queen Ingrid arasında gerginlik yaşanacağının ve büyük bir mücadelenin başladığının habercisiydi.
  Rocketman Filminden Yeni Poster Geldi
    8 ay Önce   369
  Rocketman Filminden Yeni Poster Geldi Dünyaca ünlü ikonik müzisyen Elton John'un biyografik drama filmi olan Rocketman filminden yeni poster geldi.
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor
    10 ay Önce   171
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor 22 Temmuz 2011'de Norveç'te yaşanan terör saldırısı dizi haline getirilecek.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.