1. Rem

  Rem

  Rem Film Özeti ve Detayları: Sevgilisinin yaşadığı doğa üstü olayların ardında ki sırları çözmeye çalışan bir adamın hikayesine odaklanıyor. Defne adında ki genç kadın her gece anlam veremediği tuhaf olaylar ile karşı karşıya kalır. Sevdiği adam Kaan ile tatile çıkan Defne, tatilde de aynı durumlarla karşılaşır. Yaşadığı olayların ilişkisine zarar vereceğini düşünen Defne, Kaan'dan ayrılmaya karar verir. Hiç beklemediği bir kararla karşılaşan Kaan ise ciddi şekilde üzüntüye kapılır. Defne'ye ne olduğunu iyice merak eden Kaan, onun yaşadığı sıkıntıyı çözmeye kararlıdır. Kuzeni Kemal'den de yardım isteyen Kaan, onuda yanına alarak Defne'nin annesinin yaşadığı köye gider. Ama onların köye gidişi her şeyin daha da kötü olmasına neden olur.
  Rem filminde yönetmen koltuğuna Berk Aygül oturuyor. Filmde başrolleri ise; Cemre Cansaatçi, Öykü Bozkurt, Sebahat Adalar ve Galip Akın paylaşıyor.
  5.8
  ( Toplamda 26 oy verildi. )

      1.603

 1. Jeremy Renner’den Şok İddia!
    1 sene Önce   758
  Jeremy Renner’den Şok İddia! Jeremy Renner daha önce kendisine teklif edildiğini iddia ettiği rol hakkında konuştu. Amerikalı aktör Jeremy’e “Hellboy” filminin başrolü teklif edilmiş.
  Jeremy Renner’dan Kafa Karıştıran Paylaşım
    2 sene Önce   237
  Jeremy Renner’dan Kafa Karıştıran Paylaşım Jeremy Renner'dan Avengers için kafaları karıştıran paylaşım geldi.
  FX, Fargo’nun Heyecanla Beklenen 4.Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı
    3 gün Önce   3
  FX, Fargo’nun Heyecanla Beklenen 4.Sezonundan Yeni Tanıtım Fragmanı Yayınladı FX, Antoloji serisi Fargo'nun bu ay sonunda yayınlanacak olan 4.sezonundan bir ilk bakış tanıtım videosunu paylaştı. Dizinin 4.sezonu 27 Eylül'de izleyicilerle buluşacak.
  Netflix Yapımı “Şikago Yedilisinin Yargılanması”ndan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!
    4 gün Önce   4
  Netflix Yapımı “Şikago Yedilisinin Yargılanması”ndan İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı! Netflix, Aaron Sorkin'in Ekim ayında yayınlanacak olan filmi The Trial of Chicago 7'nin ilk tanıtım fragmanını yayınladı.
  Anthony Hopkins ve Johnny Flynn Nazi Soykırım Draması “One Life”ın Başrolünde Olacak!
    1 hafta Önce   5
  Anthony Hopkins ve Johnny Flynn Nazi Soykırım Draması “One Life”ın Başrolünde Olacak! Anthony Hopkins ve Johnny Flynn, İngiliz yardımsever Nicholas Winton'ın hayatını anlatacak olan One Life filminde bir araya gelecek.
Background
Vizyon: 10 Ocak 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.