1. Paranormal Chat – (Chatter)

  Paranormal Chat – (Chatter)

  Paranormal Chat Film Özeti ve Detayları: İç Güvenlik Bakanlığı’nda çalışan Martin Takagi, internet trafiğini kontrol etmekle görevlidir. Sıradan bir iş günü Los Angeles’da bulunan bir adam ile Londra’da bulunan eşinin görüntülü sohbetine tanıklık eder. Çiftin sohbeti Martin’in dikkatini çeker ve onları takip etmeye başlar. Dünyanın farklı şehirlerinde bulunan çifti takip eden Martin, bir süre sonra çiftin evlerinde tuhaf olaylar yaşanmaya başladığını fark eder.
  Chatter filminde yönetmen koltuğuna Matthew Solomon oturuyor. Filmde başrolleri ise; Martin Takagi karakterini canlandıran Tohoru Masamune, Nate Terry karakterini canlandıran Richard Hatch, Carolyn Terry karakterini canlandıran Alison Haislip, David Cole karakterini canloandıran Brady Smith ve Laura Cole karakterini canlandıran Sarena Khan paylaşıyor.
  6.2
  ( Toplamda 27 oy verildi. )

      1.782

Background
Vizyon: 20 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.