1. Ölüm Oyunu: Son Kurban – (The Luring)

  Ölüm Oyunu: Son Kurban – (The Luring)

  Ölüm Oyunu: Son Kurban Film Özeti ve Detayları: Henüz on yaşındayken ailesinin Vermont'ta bulunan tatil evinde yaşanan travma dolu bir olaydan ötürü hafızasını kaybeden Garrett için doğum gününde yaşamış olduğu olay tüm yaşamına etki eder. Aradan uzun yıllar geçer ve Garrett doğum gününde yaşadığı olay ile ilgili bir kaç anı hatırlamaya başlar. Bunun üzerine hafızasından kaybolan bu acı olayı hatırlamak için büyük bir mücadele içine girer. Garrett sevgilisini de yanına alarak olayı tam hatırlayabileceğini düşündüğü için ailesine ait Vermont'taki eve doğru yola çıkar. Ancak Garrett’ın hatırlamak için çaba gösterdiği olay, onun hayatının sil baştan yeniden değişmesine sebep olacaktır.
  The Luring filminde yönetmen koltuğuna Christopher Wells oturuyor. Filmde başrolleri ise; Garrett karakterini canlandıran Rick Irwin, Claire karakterini canlandıran Michaela Sprague, Douğ karakterini canlandıran Jake Katzman, Mr. Peyton karakterini canlandıran Alex Emanuel ve Mrs. Peyton karakterini canlandıran Angela Rambourg paylaşıyor.
  Ölüm Oyunu: Son Kurban – (The Luring) 7.0 / 10 31 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 31 oy verildi. )

      1.090

Background
Vizyon: 23 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Barış 29 Ağustos 2019 13:57:20

  İyi Çalışmalar Dilerim bu film ne zaman düşer sitenize acaba öğrenebilir miyim?

  • avatar
     Webmaster 30 Ağustos 2019 01:49:53

   Merhaba, biz sadece filmlerin tanıtımlarına yer veriyoruz. Sitemiz üzerinden film izlemeniz mümkün değildir. Saygılar.

Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.