1. Ölüm Oyunu: Son Kurban – (The Luring)

  Ölüm Oyunu: Son Kurban – (The Luring)

  Ölüm Oyunu: Son Kurban Film Özeti ve Detayları: Henüz on yaşındayken ailesinin Vermont'ta bulunan tatil evinde yaşanan travma dolu bir olaydan ötürü hafızasını kaybeden Garrett için doğum gününde yaşamış olduğu olay tüm yaşamına etki eder. Aradan uzun yıllar geçer ve Garrett doğum gününde yaşadığı olay ile ilgili bir kaç anı hatırlamaya başlar. Bunun üzerine hafızasından kaybolan bu acı olayı hatırlamak için büyük bir mücadele içine girer. Garrett sevgilisini de yanına alarak olayı tam hatırlayabileceğini düşündüğü için ailesine ait Vermont'taki eve doğru yola çıkar. Ancak Garrett’ın hatırlamak için çaba gösterdiği olay, onun hayatının sil baştan yeniden değişmesine sebep olacaktır.
  The Luring filminde yönetmen koltuğuna Christopher Wells oturuyor. Filmde başrolleri ise; Garrett karakterini canlandıran Rick Irwin, Claire karakterini canlandıran Michaela Sprague, Douğ karakterini canlandıran Jake Katzman, Mr. Peyton karakterini canlandıran Alex Emanuel ve Mrs. Peyton karakterini canlandıran Angela Rambourg paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 31 oy verildi. )

      1.390

Background
Vizyon: 23 Ağustos 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 2 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Barış 29 Ağustos 2019 13:57:20

  İyi Çalışmalar Dilerim bu film ne zaman düşer sitenize acaba öğrenebilir miyim?

  • avatar
     Webmaster 30 Ağustos 2019 01:49:53

   Merhaba, biz sadece filmlerin tanıtımlarına yer veriyoruz. Sitemiz üzerinden film izlemeniz mümkün değildir. Saygılar.

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.