1. Monos

  Monos

  Monos Film Özeti ve Detayları: Latin Amerika'da bulunan dağlık bir ortamda bir örgüt tarafından eğitilen bir grup çocuk kendilerine Boom-Boom, Bigfoot, Rambo, Wolf ve Smurf gibi isimler takmıştır. Örgütün çocukları eğitmesinin amacı acımasız bir şekilde insan öldürmelerini sağlamaktır. Üst düzey askeri eğitim olan çocuklar, kendilerini her türlü koşulda hayatta kalacak şekilde adapte etmiş, yalnız kaldıklarında ise kendi özlerine dönüp, kendi yaş gruplarıyla oyunlar oynayıp, bolca eğlenmektedirler. Ama üst düzey eğitim alan bu çocukların içleri şiddete meyilli olduğundan hayatları kararmaktadır. Bir filo asker çocukları pusuya düşürerek ormanlık alana çeker. Askerler ve çocuklar karşı karşıya geldiğinde ise işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.
  Monos filminde yönetmen koltuğuna Alejandro Landes oturuyor. Filmde başrolleri ise; Doktor Sara Watson karakterini canlandıran Julianne Nicholson, Patagrande - Bigfoot karakterini canlandıran Moises Arias, Lobo - Wolf karakterini canlandıran Julián Giraldo, Rambo karakterini canlandıran Sofia Buenaventura ve Leidi - Lady karakterini canlandıran Karen Quintero paylaşıyor.
  6.9
  ( Toplamda 24 oy verildi. )

      2.080

 1. Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı
    1 sene Önce   1.320
  Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği Adayları Açıkladı Amerikan Görüntü Yönetmenleri Birliği, 34. ASC Ödülleri için uzun metrajlı film adaylarını açıkladı.
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı
    1 sene Önce   2.089
  Online Film Eleştirmenleri Derneği 2019 Ödül Adayları Açıklandı Online Film Eleştirmenleri Derneği ( OFCS ), 2019 ödüllerinin adaylarını açıkladı.
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor
    2 sene Önce   1.303
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 56. kez gerçekleştirilecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali yarın başlıyor. Festival boyunca toplam 66 film izleyicilerle buluşturulacak.
Background
Vizyon: 29 Kasım 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.