1. Ma

  Ma

  Ma Film Özeti ve Detayları: Sue Ann adında ki kadın orta yaşlarda, tek başına, kendi dünyasında Ohio’da yaşam sürer. Maggie adında ki genç kız ise kasabaya yeni taşınmıştır. Arkadaşları Maggie'yi ziyarete geldiği esnada Maggie, Sue ile tanışır. Maggie ve arkadaşları aileleri ile yaşar ve bu onların üstünde ciddi bir baskı oluşmasına sebep olur. Sue ise evinde parti düzenlemeye karar verir ve gençleri de yapacağı partisine davet eder. Maggie ve arkadaş grubu için asla geri çevirilemeyecek bir teklif olan partiye gençler gider. Arkadaş grubu parti de çoşkulu bir şekilde eğlenirken başlarına geleceklerden de habersizdir. Sue gibi bir kadınla tanışmaktan gayet memnun olan gençler, bir müddet sonra ilginç olaylar yaşamaya başlar. Sue’nun gençlere gösterdiği içten davranışlar bir süre sonra takıntılı bir hal almaya başlar ve grup için artık büyük bir girdapta mücadele etmek şart olur.
  Ma filminde yönetmen koltuğuna Tate Taylor oturuyor. Filmde başrolleri ise; Sue Ann karakterini canlandıran Octavia Spencer, Mercedes karakterini canlandıran Missi Pyle, Maggie karakterini canlandıran Diana Silvers ve Luke Evans paylaşıyor.
  Ma 7.3 / 10 275 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 275 oy verildi. )

      1.499

 1. Brad Pitt’li “Ad Astra” – “Yıldızlara Doğru” Filminin İlk Fragmanı Geldi
    2 hafta Önce   819
  Brad Pitt’li “Ad Astra” – “Yıldızlara Doğru” Filminin İlk Fragmanı Geldi James Gray'ın yönetmen koltuğuna oturduğu, Brad pitt ve Tommy Lee Jones ikilisinin başrolünü oynadığı "Ad Astra" - "Yıldızlara Doğru" filminden ilk fragman geldi.
  “Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi
    2 hafta Önce   626
  “Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi 28 Haziran 2019’da Türkiye’de gösterime girmesi beklenen Annabelle 3: Comes Home Filminden birbiri ardına Türkçe Altyazılı Fragman geldi.
  Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı
    2 hafta Önce   453
  Akıllara Seza İlk Fragmanı Yayınlandı 14 Haziran 2019 tarihinde gösterime girecek olan Serdal Genç’in yönetmen koltuğuna oturduğu Akıllara Seza filminden ilk fragman yayınlandı.
  Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı
    2 hafta Önce   245
  Suç Kraliçeleri Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı Büyük merakla beklenen The Kitchen - Suç Kraliçeleri Filminden Türkçe Altyazılı İlk Fragman yayınlandı.
  Rambo 5: Last Blood Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı
    3 hafta Önce   880
  Rambo 5: Last Blood Filminin Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı Merakla beklenen dünyaca ünlü aktör Sylvester Stallone'nun başrolünü oynadığı Rambo 5: Son Kan - Rambo: Last Blood Filminden Türkçe Altyazılı ilk Fragman geldi.
Background
Vizyon: 31 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir. 2020 Filmleri - 2019 Filmleri - Avengers: Endgame - Yenilmezler 4