1. Labirent

  Labirent

  İstanbul'da gerçekleştirilen bir terör saldırısı neticesinde doksan beş kişi hayatını kaybeder. Bu patlamadan sonra İstanbul adeta teröristler ile Türk, İngiliz ve Amerikan istihbarat birimlerinin çatışma noktası haline döner. Ama kimsenin beklemediği bir durum da gerçektir. Çünkü İstanbul'a yapılan bu saldırı sadece başlangıçtır. Mardin, Frankfurt ve Kuzey Irak'ta gerçekleştirilen eylemler sonucunda tüm dünyanın kendine ait bir gündemi ortaya çıkar. Türkiye istihbaratına bağlı çalışan ''Labirent'' kod adı ile bilinen bir operasyon yöneten Fikret ve Reyhan ikilisinin ise tek amaçları Türkiye'yi kaos alanı haline getirecek olan ikinci ve daha güçlü bir patlamayı engelleyebilmektir.
  7.2
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      1.392

 1. Midsommar Başka Çarşamba’da Bir Kez Daha Gösterilecek
    1 sene Önce   1.267
  Midsommar Başka Çarşamba’da Bir Kez Daha Gösterilecek Ari Aster'in yönetmenliğini yaptığı korku filmi Midsommar, 23 Ekim'de Başka Çarşamba kapsamında bir kez daha gösterilecek.
  Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı
    2 sene Önce   395
  Alita: Savaş Meleği’nin İki Yeni Posteri Yayınlandı Merakla beklenen Alita: Savaş Meleği filminden iki yeni poster geldi.
  Ted Bundy Biyografisinden Fragman Geldi
    2 sene Önce   274
  Ted Bundy Biyografisinden Fragman Geldi Ted Bundy biyografisinden hazırlanacak filmin fragmanı geldi.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.