1. Knives Out

  Knives Out

  Knives Out Film Özeti ve Detayları: Elindeki gizemli bir cinayeti çözmek için yoğun bir çaba sarf eden dedektif, yaptığı araştırmalarda patlaması an meselesi olan, çok tehlikeli dinamiklere sahip olan bir aile ile karşı karşıya gelir. Yapılan cinayet araştırması aileyi gerer ve tüm hassas dengeleri bozar. Neticesinde ise bol kan dökülen bir savaş ortaya çıkar.
  Knives Out filminde yönetmen koltuğuna Rian Johnson oturuyor. Filmde başrolleri ise; Benoit Blanc karakterini canlandıran Daniel Craig, Ransom Robinson karakterini canlandıran Chris Evans, Walt Robinson karakterini canlandıran Michael Shannon, Marta karakterini canlandıran Ana de Armas ve Linda Robinson karakterini canlandıran Jamie Lee Curtis paylaşıyor.
  Knives Out 7.3 / 10 46 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 46 oy verildi. )

      1.057

 1. Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi
    2 ay Önce   767
  Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi Rian Johnson’un kaleminden çıkan ve yine aynı ismin yönetmen koltuğuna oturduğu "Knives Out"tan ilk fragman yayınlandı.
  Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor
    6 ay Önce   227
  Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor Chris Evans'ın Qntoine Fuqua'nın yeni filmi Infinite'de yer alması bekleniyor.
Background
Vizyon: 27 Kasım 2019 (ABD)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.