1. Knives Out

  Knives Out

  Knives Out Film Özeti ve Detayları: Elindeki gizemli bir cinayeti çözmek için yoğun bir çaba sarf eden dedektif, yaptığı araştırmalarda patlaması an meselesi olan, çok tehlikeli dinamiklere sahip olan bir aile ile karşı karşıya gelir. Yapılan cinayet araştırması aileyi gerer ve tüm hassas dengeleri bozar. Neticesinde ise bol kan dökülen bir savaş ortaya çıkar.
  Knives Out filminde yönetmen koltuğuna Rian Johnson oturuyor. Filmde başrolleri ise; Benoit Blanc karakterini canlandıran Daniel Craig, Ransom Robinson karakterini canlandıran Chris Evans, Walt Robinson karakterini canlandıran Michael Shannon, Marta karakterini canlandıran Ana de Armas ve Linda Robinson karakterini canlandıran Jamie Lee Curtis paylaşıyor.
  Knives Out 7.3 / 10 46 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 46 oy verildi. )

      1.138

 1. Daniel Craig’li “Knives Out”tan Yeni Fragman Yayınlandı!
    2 hafta Önce   939
  Daniel Craig’li “Knives Out”tan Yeni Fragman Yayınlandı! Yönetmenliğini ve senaryosunu Rian Johnson'ın üstlendiği, Daniel Craig, Chris Evans, Ana de Armas gibi isimlerin yer aldığı Knives Out'tan yeni fragman yayınlandı.
  Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi
    5 ay Önce   809
  Yıldızlar Topluluğu “Knives Out”tan İlk Fragman Geldi Rian Johnson’un kaleminden çıkan ve yine aynı ismin yönetmen koltuğuna oturduğu "Knives Out"tan ilk fragman yayınlandı.
  Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor
    9 ay Önce   297
  Ünlü Aktör Chris Evans, Antoine Fuqua’nın Yeni Filmi Olan Infinite Filmide Yer Almaya Hazırlanıyor Chris Evans'ın Qntoine Fuqua'nın yeni filmi Infinite'de yer alması bekleniyor.
Background
Vizyon: 27 Kasım 2019 (ABD)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.