1. Kin

  Kin

  Kin Film Özeti ve Detayları: Çok samimi üç kız arkadaş hafta sonunu beraber geçirmek için plan yapar. Kızlardan birinin ailesine ait otel vardır ve kızlar bunu fırsat bilerek soluğu otelde alır. Hafta sonunu sadece kendileri için planlayan kızlar, planlarına erkek arkadaşlarını dahil etmez. Kızların erkek arkadaşları bu duruma çok bozulur ve onları korkutacak, kendilerini ise eğlendirecek bir plan yapar. Erkeklerden birisi kız arkadaşına evlenme teklifinde bulunacaktır ve tüm planı da bunun üstünden yapmaya karar verirler. Ancak gelişen olaylar erkeklerin planladığı gibi olmaz. Yaşanan olaylar aslında gençlerin gerçekte kim olduğunu somut bir şekilde ortaya koyar.
  Kin filminde yönetmen koltuğuna Mohsen Rabiei oturuyor. Filmde başrolleri ise; Hira Koyuncuoğlu, Buğra Akyüz, Esila Umut, Derya Oğuz Ertün, Elis Sezgin ve Rashid Khosh Aghiden paylaşıyor.
  6.4
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      1.318

 1. HBO Dizisi Watchmen’in İkinci Sezonu Olmayacak
    3 hafta Önce   891
  HBO Dizisi Watchmen’in İkinci Sezonu Olmayacak Watchmen'in yaratıcısı Damon Lindelof, ikinci sezonu yapmak gibi bir düşüncesinin olmadığını açıkladı.
  Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi!
    1 ay Önce   1.018
  Netflix, “Raising Dion”a İkinci Sezon İçin Onay Verdi! Netflix, Bilim kurgu türündeki Raising Dion'a ikinci sezon için onay verdi.
  Osgood Perkins İmzalı Gretel & Hansel Filminden Fragman Geldi!
    2 ay Önce   2.119
  Osgood Perkins İmzalı Gretel & Hansel Filminden Fragman Geldi! Grimm Kardeşler'in aynı adlı masalına dayanan korku türündeki Gretel & Hansel filminden yeni fragman yayınlandı.
  The Mandalorian’ın İkinci Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı
    2 ay Önce   1.339
  The Mandalorian’ın İkinci Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı Disney+ platformunda yayınlanan The Mandalorian dizisinin ne zaman yayınlanacağı açıklandı.
  Stephen King’in Korku Romanı Carrie Televizyona Uyarlanıyor
    2 ay Önce   1.077
  Stephen King’in Korku Romanı Carrie Televizyona Uyarlanıyor Stephen King'in 1974'te yayımlanan korku romanı Carrie, dizi olarak Televizyona uyarlanacak.
Background
Vizyon: 20 Eylül 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.