1. Joker

  Joker

  Joker Film Özeti ve Detayları: Oldukça başarısız bir stand-up showmeni olan Arthur Fleck, bunalıma girer ve acımasız bir katile dönüşür. 4 Ekim 2019 tarihinde gösterime girecek olan Joker filminde yönetmen koltuğuna Todd Phillips oturuyor. Filmde başrolleri ise; Arthur Fleck karakterini canlandıran Joaquin Phoenix, Murray Franklin karakterini canlandıran Robert De Niro ve Sophie Dumond karakterini canlandıran Zazie Beetz paylaşıyor. Filmin senaryosunu ise Scott Silver ve Todd Phillips ikilisi kaleme alıyor.
  7.4
  ( Toplamda 123 oy verildi. )

      9.833

 1. Martin Scorsese, Joker Filmini İzlemeye Gerek Duymadığını Söyledi
    3 ay Önce   1.034
  Martin Scorsese, Joker Filmini İzlemeye Gerek Duymadığını Söyledi Bu yıl The Irishman ile adından söz ettiren Martin Scorsese, The New York Times'a verdiği röportajda Joker'ı izlemeye gerek duymadığını söyledi.
  Todd Phillips, Joaquin Phoenix ve Kendisinin Joker’in Devam Filmi İçin Açık Olduklarını Söyledi
    3 ay Önce   927
  Todd Phillips, Joaquin Phoenix ve Kendisinin Joker’in Devam Filmi İçin Açık Olduklarını Söyledi Todd Phillips, kendisinin ve Joaquin Phoenix'in Joker'in devam filmini yapmaya açık olduklarını söyledi.
  Joker’in Todd Phillips ve Scott Silver’in Kaleme Aldığı Senaryosu Yayınlandı
    3 ay Önce   1.169
  Joker’in Todd Phillips ve Scott Silver’in Kaleme Aldığı Senaryosu Yayınlandı Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker'in Todd Phillips ve Scott Silver tarafından kaleme alınan senaryosu yayınlandı.
  Martin Scorsese Joker Filmini Yönetmekten Neden Vazgeçti?
    4 ay Önce   1.092
  Martin Scorsese Joker Filmini Yönetmekten Neden Vazgeçti? The Irishman filmi ile adından söz ettiren yönetmen Martin Scorsese, dört yıl boyunca çekmeyi düşündüğü Joker'i yönetmekten neden vazgeçtiği konusunda açıklama yaptı.
  Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu
    4 ay Önce   1.044
  Todd Phillips, Joker’in Devam Filmi Hakkında Konuştu Joker'in yönetmeni Todd Phillips, bugün yaptığı röportajda Joker filminin devamına ilişkin açıklamalarda bulundu.
Background
Vizyon: 4 Ekim 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.