1. John Wick

  John Wick

  Dünyanın en iyi tetikçilerinden birisi olarak görülen John Wick, tüm geçmişine sünger çekerek mesleğini bırakır. Yeni yaşamına alışmaya çalışırken canından fazla sevdiği karısı, amansız bir hastalığa yakalanır ve hayatını kaybeder. Bu süreçte alt üst olan John'un ise tek destekçisi karısından ona miras kalan köpeğidir. Ancak John'un işi bırakmasını kabul etmeyen mafya grubu onun evine baskın verir. Evini basan mafyalardan birisi John'un daha önce birlikte çalışmış olduğu Viggo Tasarov'un oğlu Josef Tasarov'dur. John, karısından ona bırakılan emanetin intikamını almak için New York sokaklarını bir birine katacaktır. Çünkü artık onun kaybedecek hiç bir şeyi yoktur.

  Yönetmen koltuğuna David Leitch ve Chad Stahelski ikilisinin oturduğu filmde, başrolleri; John Wick karakterini canlandıran Keanu Reeves, Viggo Tarasov karakterini canlandıran Michael Nyqvist, Iosef Tarasov karakterini canlandıran Alfie Allen ve Marcus karakterini canlandıran Willem Dafoe paylaşıyor.
  6.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

      542

 1. Lionsgate, Keanu Reeves’li John Wick 5’i Resmen Duyurdu!
    2 ay Önce   9
  Lionsgate, Keanu Reeves’li John Wick 5’i Resmen Duyurdu! Keanu Reeves'li John Wick serisinin 4.filminin 2022'de vizyona girmesi planlanırken, serinin 5. filmi de Lionsgate film şirketi tarafından resmi olarak duyuruldu.
  John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı İlk Fragman
    1 sene Önce   1.217
  John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı İlk Fragman Merakla beklenen ve ülkemizde 17 Mayıs 2019 tarihinde gösterime girecek olan John Wick 3: Parabellum Filminden Türkçe Dublajlı ilk Fragman geldi.
  Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu
    2 sene Önce   333
  Robin Lord Taylor John Wick 3: Parabellum Kadrosuna Dahil Oldu Robin Lord Taylor, John Wick'in 3. filmine dahil oldu.
  John Wick 3: Parabellum Filminden Yeni Görseller Geldi
    2 sene Önce   323
  John Wick 3: Parabellum Filminden Yeni Görseller Geldi Merakla beklenen John Wick 3: Parabellum filminden yeni görseller geldi. Keanu Reeves'in trafikte bolca at üstünde göreceğiniz görseller sizleri heyecanlandıracak.
  Keanu Reeves Wolverine Rolüne Talip
    2 sene Önce   411
  Keanu Reeves Wolverine Rolüne Talip Keanu Reves John Wick'den sonra Wolverine karakterine hayat vermek istediğini açıkladı.
Background
Vizyon: 28 Kasım 2014
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.