1. I See You

  I See You

  I See You Film Özeti ve Detayları: Justin Whitter adında ki küçük bir çocuğun kaybolma olayını araştıran bir dedektifin yaşamış olduğu olaylara odaklanıyor. Henüz on yaşında olan Justin Whitter, her zaman yaptığı gibi ormanda bisikleti ile gezintiye çıkar, ancak bu defa kaybolur. Dedektif Greg Harper, derhal olayı soruşturmakla görevlendirilir. Dedektif Greg, çok geçmeden kasabada 15 sene önce gerçekleşen kaçırılma olayları ile ilgili benzerlikler olduğunu fark eder. Ama 15 sene önceki kaçırılma olaylarının faili yakalanmıştır ve dedektif sadece onu birisinin taklit ettiğini düşünmeye başlar. Dedektif olayları araştırmaya devam ettikçe ve soruşturmasını derinleştirdikçe hem kendisini, hemde ailesini rahatsız eden bir takım olaylar olduğunu fark eder.
  I See You filminde yönetmen koltuğuna Adam Randall oturuyor. Filmde başrolleri ise; Jackie Harper karakterini canlandıran Helen Hunt, Greg Harper karakterini canlandıran Jon Tenney, Connor Harper karakterini canlandıran Judah Lewis, Alec karakterini canlandıran Owen Teague ve Mindy karakterini canlandıran Libe Barer paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 33 oy verildi. )

      3.088

 1. Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı
    9 ay Önce   1.236
  Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı 31. Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri için adaylar açıklandı.
  35. Independent Spirit Awards Adayları Belli Oldu
    11 ay Önce   1.073
  35. Independent Spirit Awards Adayları Belli Oldu Yılın en iyi bağımsız filmlerinin seçildiği Independent Spirit Awards adayları resmi olarak açıklandı.
  Büyük Merakla Beklenen “Zombieland 2: Double Tap” Filminden ilk Fragman Geldi
    1 sene Önce   1.166
  Büyük Merakla Beklenen “Zombieland 2: Double Tap” Filminden ilk Fragman Geldi 2009 yılında çekilen ve sadece 23.6 milyon dolarlık bütçesi olmasına karşın 102 milyon dolar hasılat kazanmayı başaran ve ilerleyen yıllarda popüleritesini daha da arttıran "Zombieland" filminin devam halkası olan "Zombieland 2: Double Tap" filminden ilk fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 8 Mayıs 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.