1. Güzelliğin Portresi

  Güzelliğin Portresi

  Güzelliğin Portresi Film Özeti ve Detayları: Nisan adında ki genç kadın senelerdir babası ile görüşmez. Bir gün babası ile ilgili çok ciddi bir haber alan Nisan, apar topar eşi ve çocuğunu da alarak baba evine gider. Seneler önce kaçarak ayrıldığı köşkte, tuhaf durumlar olduğunu fark eder. Köşke geri dönen Nisan, yıllar önce kaçıp kurtulduğunu düşündüğü geçmişiyle bir kez daha yüzleşmek zorunda kalır. Bu esnada babasıyla ilgili gizemi araştıran bir polis memuru Nisan'ı sorgulamaya başlar. İyice köşeye sıkışan Nisan, hem kendisini, hemde ailesini koruyabilmek adına köşkte yaşanan gizemi mutlak suretle çözmek zorundadır.
  Yapımcılığını BKM Film’in üstlendiği filmde yönetmen koltuğüuna Umur Turagay oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Burçin Terzioğlu, Birkan Sokullu, Feridun Düzağaç, Serkan Keskin, Melisa Şenolsun ve Lara Tonka gibi isimler yer alıyor.
  6.1
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      3.200

Background
Vizyon: 13 Aralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.