1. Greta

  Greta

  Greta Film Özeti ve Detayları: Genç ve güzel bir kadın olan Frances, New York’ta tek başına yaşar. Bir gün bindiği bir metro da çanta bulur. Çantanın sahibi tam bir klasik müzik tutkunu ve piyano öğretmeni olan Greta’dır. Hiç vakit kaybetmeden çantanın sahibi Greta’yı bulmak için yola koyulan Frances nihayetinde Greta’nın evini bulur. Kendini Frances’e karşı borçlu hisseden Greta ise onu kahve içmeye davet eder. Her iki kadının da yolları kesişmiştir ve ikili arasında sıkı bir dostluk kurulur. Her ikisinin de iyi bir arkadaşa ihtiyacı vardır. Çünkü Frances yakın zamanda annesini kaybetmiş, Greta ise eşini kaybetmiştir. Ancak bir müddet geçtikten sonra Frances, Greta’den şüphe duymaya başlar ve herşeyin göründüğünden çok farklı olduğunu anlar. Bu noktadan sonra ikili arasında ki ilişki gerilim yüklü bir hal alır.
  Greta filminde yönetmen koltuğuna Neil Jordan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Greta karakterini canlandıran Isabelle Huppert, Frances McCullen karakterini canlandıran Chloë Grace Moretz, Erica Penn karakterini canlandıran Maika Monroe ve Maitre D' Henri karakterini canlandıran Jeff Hiller paylaşıyor.
  7.2
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      437

 1. Greta Gerwig’in Little Women Uyarlamasından Yeni Klip Yayınlandı
    2 ay Önce   1.178
  Greta Gerwig’in Little Women Uyarlamasından Yeni Klip Yayınlandı Greta Gerwig'in yönetmenlik koltuğuna oturduğu Little Women uyarlamasından yeni bir klip yayınlandı.
  Greta Gerwig İmzalı Little Women’dan Yeni Bir Klip Yayınlandı
    2 ay Önce   1.374
  Greta Gerwig İmzalı Little Women’dan Yeni Bir Klip Yayınlandı İç savaşın ardından hayatlarını sürdürmeye çalışan 4 kız kardeşin hikayesini anlatan Little Women'dan yeni klip yayınlandı.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    1 ay Önce   1.985
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı!
    1 ay Önce   1.629
  73. BAFTA Ödülleri Adayları Açıklandı! 73. Bafta Ödülleri adayları açıklandı. Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker, 11 dalda aday olarak öne çıkan yapım oldu.
  ‘Parasite’ Ulusal Film Eleştirmenleri Birliği Tarafından En İyi Film Seçildi
    1 ay Önce   1.371
  ‘Parasite’ Ulusal Film Eleştirmenleri Birliği Tarafından En İyi Film Seçildi Bong Joon Ho'nun Parasite filmi, Ulusal Film Eleştirmenleri Birliği tarafından en iyi film seçildi.
Background
Vizyon: 19 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.