1. Glass

  Glass

  Glass Film Özeti ve Detayları: Unbreakable (Ölümsüz) ve Split (Parçalanmış) filmlerinin devam halkası olan Glass filminde David Dunn, Kevin Wendell'in 24. psikopat karakterinin peşine düşer. Ancak onların kirli sırlarını bilen Elijah Price'ın yani Glass'ın ortaya çıkışı ortalığı birden bire daha da çok karıştırır.
  (Split) filminin final sahnesinde David Dunn ortaya çıkana kadar kimse filmin Unbreakable filmi ile bağlantılı olduğunu anlamamıştı. Filmin yönetmeni olan M. Night Shyamalan bu defa da kafa karışıklığı olmaması için Glass filminin iki film ile birleştirerek devam halkası oluşturduğunu açıkladı. Filmde nasıl bir final yapılacağı şimdiden büyük bir merak konusu oldu. Filmde başrolleri ise; David Dunn karakterini canlandıran Bruce Willis, Kevin Wendell karakterini canlandıran James McAvoy, Elijah Price (Glass) karakterini canlandıran Samuel L. Jackson, Casey Cooke karakterini canlandıran Anya Taylor-Joy ve Dr. Ellie Staple karakterini canlandıran Sarah Paulson paylaşıyor.

  7.7
  ( Toplamda 72 oy verildi. )

      1.325

 1. Rose Glass’ın Korku Filmi Saint Maud’dan İlk Fragman
    2 ay Önce   1.226
  Rose Glass’ın Korku Filmi Saint Maud’dan İlk Fragman Dünya prömiyerini 2019 Toronto Film Festivali'nde yapan korku türündeki Saint Maud'dan ilk fragman yayınlandı.
  Jane Austen Uyarlaması Emma’dan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi!
    2 ay Önce   1.805
  Jane Austen Uyarlaması Emma’dan Türkçe Altyazılı Fragman Geldi! Anya Taylor Joy'un başrolünü üstlendiği "Emma"dan yeni fragman paylaşıldı.
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı
    2 ay Önce   1.589
  92. Akademi Ödülleri Kısa Liste Açıklandı 2020 Oscar ödülleri için listeler belli olmaya başladı. 9 kategoride 10'ar adayın yer aldığı bir shortlist yayınlandı.
  M. Night Shyamalan’ın Gelecek Projeleri “Tuhaf ve Karanlık” Olacak
    3 ay Önce   1.005
  M. Night Shyamalan’ın Gelecek Projeleri “Tuhaf ve Karanlık” Olacak Yönetmen M. Night Shyamalan, gelecek projeleriyle ilgili açıklamasında bu projelerin "Tuhaf ve karanlık" olacağını söyledi.
  Anya Taylor Joy Başrollü “Emma”dan İlk Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.106
  Anya Taylor Joy Başrollü “Emma”dan İlk Fragman Yayınlandı! Jane Austen'ın romanından beyaz perdeye uyarlanan, Anna Taylor Joy başrollü Emma'dan ilk fragman yayınlandı.
Background
Vizyon: 17 Ocak 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.