1. Eli

  Eli

  Eli Film Özeti ve Detayları: Gençliğe ilk adımlarını atmaya başlayan Eli çok nadir görülen bir hastalığa yakalanmıştır. Yakalandığı hastalık için pek çok tedavi deneniyor olsa da olumlu tek bir sonuç alınamaz. Son çare olarak tedavisi için ıssız bir ortamda bulunan bir kliniğe götürülür. Geldiği klinik ilk başlarda diğer tedavi gördüğü kliniklere benzer. Ama çok geçmeden Eli, gölgelerin arkasına saklanan karanlık bir varlığın olduğunu fark eder. Artık gördüğü varlıktan tamamen emin olan Eli, klinikten kaçmaya karar verir. Ancak çok kötü bir tuzağın tam ortasına düşer.
  Eli filminde yönetmen koltuğuna Ciarán Foy oturuyor. Filmde başrolleri ise; Eli karakterini canlandıran Charlie Shotwell, Haley karakterini canlandıran Sadie Sink, Rose karakterini canlandıran Kelly Reilly, Paul karakterini canlandıran Max Martini ve Doktor Horn karakterini canlandıran Lili Taylor paylaşıyor.
  Eli 6.6 / 10 28 kullanıcı oyu.
  6.6
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      1.883

 1. Amerikan Film Enstitüsü Yılın En İyi 10 Dizi ve Filmini Belirledi!
    2 gün Önce   1.211
  Amerikan Film Enstitüsü Yılın En İyi 10 Dizi ve Filmini Belirledi! Amerikan Film Enstitüsü, yılın en iyi 10 dizi ve filmini belirledi.
  Netflix’ten Önemli Açıklama: Ebeveyn Kontrolü Geliyor!
    1 hafta Önce   1.002
  Netflix’ten Önemli Açıklama: Ebeveyn Kontrolü Geliyor! Çevrimiçi yayın platformu Netflix, +18 içeriklere ebeveyn kontrolü imkanı sağlanacağına dair açıklama yayınladı.
  Diriliş’in Yapımcısının Yeni Filmi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı”ndan Fragman Yayınlandı
    1 hafta Önce   1.675
  Diriliş’in Yapımcısının Yeni Filmi “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı”ndan Fragman Yayınlandı Diriliş Ertuğrul'un yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın yeni filmi Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı'ndan fragman yayınlandı.
  Martin Scorsese’nin Yeni Projesi 1970’lerin Müziği Belgeseli Olacak
    2 hafta Önce   1.287
  Martin Scorsese’nin Yeni Projesi 1970’lerin Müziği Belgeseli Olacak Son filmi The Irishman ile gündemde olan usta yönetmen Martin Scorsese'nin yeni projesi 1970'lerin müziğiyle ilgili belgesel olacak.
  Elizabeth Banks İnvisible Woman’ın Hem Yönetmeni Hem Başrolü Olacak
    2 hafta Önce   1.305
  Elizabeth Banks İnvisible Woman’ın Hem Yönetmeni Hem Başrolü Olacak Oyuncu olarak tanınan ve 2015 yılında yönetmenliğe giriş yapan Elizabeth Banks, Universal ile yaptığı anlaşmaya göre Invisible Woman filmini hem yönetecek, hemde başrolünü üstlenecek.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.