1. Eli

  Eli

  Eli Film Özeti ve Detayları: Gençliğe ilk adımlarını atmaya başlayan Eli çok nadir görülen bir hastalığa yakalanmıştır. Yakalandığı hastalık için pek çok tedavi deneniyor olsa da olumlu tek bir sonuç alınamaz. Son çare olarak tedavisi için ıssız bir ortamda bulunan bir kliniğe götürülür. Geldiği klinik ilk başlarda diğer tedavi gördüğü kliniklere benzer. Ama çok geçmeden Eli, gölgelerin arkasına saklanan karanlık bir varlığın olduğunu fark eder. Artık gördüğü varlıktan tamamen emin olan Eli, klinikten kaçmaya karar verir. Ancak çok kötü bir tuzağın tam ortasına düşer.
  Eli filminde yönetmen koltuğuna Ciarán Foy oturuyor. Filmde başrolleri ise; Eli karakterini canlandıran Charlie Shotwell, Haley karakterini canlandıran Sadie Sink, Rose karakterini canlandıran Kelly Reilly, Paul karakterini canlandıran Max Martini ve Doktor Horn karakterini canlandıran Lili Taylor paylaşıyor.
  6.6
  ( Toplamda 28 oy verildi. )

      2.000

 1. Hızlı ve Öfkeli 9 Filminden Türkçe Dublaj ve Altyazılı Fragman Geldi
    2 hafta Önce   3.933
  Hızlı ve Öfkeli 9 Filminden Türkçe Dublaj ve Altyazılı Fragman Geldi Büyük merakla beklenen ve 2020 yılına damgasını vuracak yapımların başında gelen Hızlı ve Öfkeli 9 Filminden Türkçe Dublajlı ve Altyazılı Fragmanlar birbiri ardına geldi. Ayrıca karakter posterleri de sinema severlerin beğenisine sunuldu.
  Kuzuların Sessizliği’ndeki Clarice Starling’e Odaklanacak Yeni Dizi Geliyor
    1 ay Önce   1.465
  Kuzuların Sessizliği’ndeki Clarice Starling’e Odaklanacak Yeni Dizi Geliyor 1991 yapımı The Silence of the Lambs filmindeki Clarice Starling karakterine odaklanacak bir dizi için hazırlıklara başlandı.
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi
    2 ay Önce   2.796
  Karakomik Filmler 2: Deli ve Emanet’ten İlk Fragmanlar Geldi Cem Yılmaz'ın imza attığı Karakomik Filmlerin ardından Karakomik Filmler: Emanet ve Deli'den iki ayrı fragman yayınlandı.
  Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak “Zeki Müren’in Öpücüğü” Filmi İçin Bir Araya Geliyor
    2 ay Önce   2.002
  Ezel Akay, Haluk Bilginer ve Levent Kazak “Zeki Müren’in Öpücüğü” Filmi İçin Bir Araya Geliyor "Neredesin Firuze" ve "Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?" ekibi, "Zeki Müren'in Öpücüğü" filmi için bir araya geliyor.
  Zoë Kravitz’li High Fidelity’den İlk Fragman Yayınlandı
    2 ay Önce   1.154
  Zoë Kravitz’li High Fidelity’den İlk Fragman Yayınlandı Hulu, Nick Hornby romanından uyarlanan Zoë Kravitz'li High Fidelity dizisinden ilk fragmanı yayınladı.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.