1. Eli

  Eli

  Eli Film Özeti ve Detayları: Gençliğe ilk adımlarını atmaya başlayan Eli çok nadir görülen bir hastalığa yakalanmıştır. Yakalandığı hastalık için pek çok tedavi deneniyor olsa da olumlu tek bir sonuç alınamaz. Son çare olarak tedavisi için ıssız bir ortamda bulunan bir kliniğe götürülür. Geldiği klinik ilk başlarda diğer tedavi gördüğü kliniklere benzer. Ama çok geçmeden Eli, gölgelerin arkasına saklanan karanlık bir varlığın olduğunu fark eder. Artık gördüğü varlıktan tamamen emin olan Eli, klinikten kaçmaya karar verir. Ancak çok kötü bir tuzağın tam ortasına düşer.
  Eli filminde yönetmen koltuğuna Ciarán Foy oturuyor. Filmde başrolleri ise; Eli karakterini canlandıran Charlie Shotwell, Haley karakterini canlandıran Sadie Sink, Rose karakterini canlandıran Kelly Reilly, Paul karakterini canlandıran Max Martini ve Doktor Horn karakterini canlandıran Lili Taylor paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      2.085

 1. Netflix ve Emma Roberts’tan Vampir Uyarlaması Geliyor
    15 saat Önce   2
  Netflix ve Emma Roberts’tan Vampir Uyarlaması Geliyor Netflix, Victoria Schwab’ın kısa öyküsüne dayanan, Emma Roberts’ın yapımcılığını üstleneceği vampir dizisi olan First Kill isimli bir dizi siparişi verdi.
  Gal Gadot, Yeni Cleopatra Filmi İçin Patty Jenkins ile Bir Araya Geliyor
    6 gün Önce   2
  Gal Gadot, Yeni Cleopatra Filmi İçin Patty Jenkins ile Bir Araya Geliyor Gal Gadot ve Patty Jenkins'in yeniden bir araya geleceği Cleopatra filminde Gal Gadot Cleopatra'yı canlandıracak.
  Netflix, “Sherlock Junior” Adlı Yeni Bir Film Geliştiriyor
    6 gün Önce   3
  Netflix, “Sherlock Junior” Adlı Yeni Bir Film Geliştiriyor Netflix'in Sherlock Holmes ve John Watson karakterlerinin gençliklerini konu alacak 'Sherlock Junior' filmi geliştirdiği bildirildi.
  Angelina Jolie, “Every Note Played” Uyarlamasında Rol Alacak
    7 gün Önce   3
  Angelina Jolie, “Every Note Played” Uyarlamasında Rol Alacak Angelina Jolie, Christoph Waltz ile birlikte Lisa Genova'nın aynı adlı romanından uyarlanacak olan filmde rol alabilir.
  No Time to Die Yönetmeni Cary Fukunaga, Apple Tv+ Dizisi İçin Steven Spielberg ile Bir Araya Geliyor
    1 hafta Önce   3
  No Time to Die Yönetmeni Cary Fukunaga, Apple Tv+ Dizisi İçin Steven Spielberg ile Bir Araya Geliyor No Time to Die yönetmeni Cary Fukunaga, Apple Tv+'ta yayınlanacak Masters of the Air dizisinde yönetmenlik koltuğuna oturacak.
Background
Vizyon: 18 Ekim 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.