1. El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

  El Camino: Bir Breaking Bad Filmi

  El Camino: Bir Breaking Bad Filmi Film Özeti ve Detayları: Film, kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırılmış olan bir adamın özgürlük mücadelesini konu alıyor. Esir hayatından kurtulmayı başaran bir adam, kendisine yeni bir hayat kurmaya çalışırken, her zaman kaçtığı geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalacaktır.
  El Camino: A Breaking Bad Movie filminde yönetmen koltuğuna Vince Gilligan oturuyor. Filmde başrolleri ise; Jesse Pinkman karakterini canlandıran Aaron Paul ve Skinny Pete karakterini canlandıran Charles Baker paylaşıyor.
  6.8
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      1.566

 1. Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı
    6 ay Önce   1.229
  Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri Adayları Açıklandı 31. Amerikan Yapımcılar Birliği Ödülleri için adaylar açıklandı.
  El Camino Filmine Aaron Paul’dan Yanıt Geldi!
    7 ay Önce   1.442
  El Camino Filmine Aaron Paul’dan Yanıt Geldi! Braking Bad dizisi için final filmi olarak karşımıza çıkan El Camino konusunda pek çok eleştiri gelmişti. Filmin oyuncularından olan Aeron Paul ise filme dair dönüş yaptı.
  Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı
    8 ay Önce   973
  Netflix, “El Camino: A Breaking Bad Movie”nin İzlenme Sayısını Açıkladı Netflix, 11 Ekim'de yayınlanan Breaking Bad'in devam filmi El Camino'nun ilk bir haftada ulaştığı izlenme sayısını açıkladı.
  Martin Scorsese imzalı The Irishman İlk 5 Günde 17.1 Milyon İzlenmeye Ulaştı
    7 ay Önce   1.233
  Martin Scorsese imzalı The Irishman İlk 5 Günde 17.1 Milyon İzlenmeye Ulaştı Martin Scorsese'nin yönetmenlik koltuğuna oturduğu, Al Pacino ve Robert de Niro'nun başrollerini paylaştığı The Irishman, ilk 5 gün içerisinde Amerika'da 17.1 milyon izlenmeye ulaştı.
  Büyük Oyuncu Robert Forster Hayatını Kaybetti!
    9 ay Önce   611
  Büyük Oyuncu Robert Forster Hayatını Kaybetti! Pek çok projeden, filmden ve eserden tanıdığımız ünlü oyuncu Ropert Foster, hayatını kaybetti. Alanında başarılı olan karakter oyuncusu, dün itibariyle hayata gözlerini yumdu.
Background
Vizyon: 11 Ekim 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.