1. Destroyer

  Destroyer

  Destroyer Film Özeti ve Detayları: Los Angeles Polis departmanında yıllardır dedektif olarak görev yapan Erin Bell işinde ki saygınlığını tamamen yitirir. Özel yaşamı ve kızı ile ilgili de sorunları olan Erin için işler hiç iyi gitmez. Tüm bu olumsuzluklar yaşanırken Erin'in en büyük kabusu geri döner. Erin, yıllar öncesinde Silas adında ki büyük vurgun yapan bir soyguncunun peşine düşmüş, öldüğü gerekçesiyle peşini bırakmıştır. Dolabında ipucu bulan Erin, yeniden Slas'ın yeniden hayatta olduğunu öğrenir ve peşine düşer. Silas'ın peşinde ki Erin, geçmişte ki düşmanları ile de yeniden yüzleşmek zorundadır. Acaba Silas yine Erin'i atlatabilecek midir?
  Destroyer filminde yönetmen koltuğuna Karyn Kusama oturuyor. Filmin başrolleri ise; Erin Bell karakterini canlandıran Nicole Kidman, Silas karakterini canlandıran Toby Kebbell, Chris karakterini canlandıran Sebastian Stan ve Petra karakterini canlandıran Tatiana Maslany paylaşıyor.
  7.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      927

 1. Blumhouse, Karyn Kusama Yönetmenliğinde Yeni Bir Dracula Filmi Geliştiriyor
    5 ay Önce   903
  Blumhouse, Karyn Kusama Yönetmenliğinde Yeni Bir Dracula Filmi Geliştiriyor Blumhouse, Bram Stoker'ın kitabından uyarlanacak yeni bir Dracula filmi hazırlığı yaptıklarını tüm dünyaya duyurdu.
  2019 Oscar En İyi Kadın Oyuncu Tahminleri
    2 sene Önce   304
  2019 Oscar En İyi Kadın Oyuncu Tahminleri 2019 Oscar ödülleri için en iyi kadın oyuncu tahminlerini listeledik.
Background
Vizyon: 19 Nisan 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.