1. Deney

  Deney

  Deney Film Özeti ve Detayları: Vladimir adında ki Rus bilim adamı Rus ordusunda Albay rütbesine sahiptir. Oldukça gizli bir deney üzerinde yoğun mesai harcayan Vladimir, deney için Rus hükümetinden alması gereken izinleri alamaz ve çareyi Türkiye'ye gelmekte bulur. Tüm ekibini yanına alan Vladimir, sahte evraklar düzenler ve gizli bir mekanı hücre ve sağlık ekipmanları ile doldurur. Bilim adamının yapacağı deney uyku üzerinedir ve artık onun için tek eksik uygun deneklerdir. Kendine bir ev kiralayan bilim adamı, evinin etrafındaki insanları teker teker kaçırıp onları daha önce hazırladığı hücrelere kapatır. Artık Vladimir'in tüm hazırlıkları sona ermiş ve 30 günlük uyku deneyini başlatma zamanı gelmiştir. Tam altı deneğin tutulduğu hücrede, deneklerin ihtiyaç duyacağı herşey hücrede bulundurulur. Hücre deneklerin uyumalarını engellemek için ışık ve odaya kimyasal salmak için düzenekler ile doludur. Deney günü 15. güne geldiğinde deneklerde ciddi anlamda farklılıklar görülmeye başlar. Her geçen gün insanlığını kaybeden denekler, içlerinde açığa çıkmamış karanlık tarafından ele geçirilir.
  Deney filminde yönetmen koltuğuna Birol Kurt oturuyor. Filmde başrolleri ise; Selçuk Kılıç, Serdar Yıldırım, Ercüment Fidan ve Büşra Acar paylaşıyor.
  6.8
  ( Toplamda 21 oy verildi. )

      1.922

 1. 2. İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali’nin Programı Açıklandı!
    4 ay Önce   764
  2. İstanbul Uluslararası Deneysel Film Festivali’nin Programı Açıklandı! Her sene düzenlenen deneysel film festivali, bu sene 13 - 17 Kasım tarihleri arasında düzenleniyor. Türkiye'nin ilk ve tek deneysel festivali olma özelliğini taşıyan bu festival, kendi içinde de geniş bir yapıya sahip.
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti!
    4 ay Önce   999
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti! The Daily Beast’e röportaj veren Erward Norton, sinema deneyimini Netflix’in değil sinema salon zincirlerinin yok ettiğini ifade etti. Bu yıl Warner Bros drama filmi ‘Motherless Brooklyn’ ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Edward Norton röportajında sinema deneyimini Netflix’in değil, sinema salonu zincirlerinin yok ettiğini söyledi.
  Issa Rae ve Kumail Nanjiani Başrollü The Lovebirds’ten Fragman Geldi!
    1 ay Önce   1.877
  Issa Rae ve Kumail Nanjiani Başrollü The Lovebirds’ten Fragman Geldi! Issa Rae ve Kumail Nanjiani'nin başrollerinde yer aldığı The Lovebirds'ten ilk resmi fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  Harry Potter Serisi, Marvel Sinematik Evreni’ni Nasıl Etkiledi?
    2 ay Önce   1.244
  Harry Potter Serisi, Marvel Sinematik Evreni’ni Nasıl Etkiledi? Marvel Stüdyolarının Başkanı Kevin Feige, New York Film Akademisi'nde yaptığı açıklamada Marvel'i başlatmak için Harry Potter'dan ilham aldıklarını söyledi.
  Joker’in Todd Phillips ve Scott Silver’in Kaleme Aldığı Senaryosu Yayınlandı
    2 ay Önce   1.148
  Joker’in Todd Phillips ve Scott Silver’in Kaleme Aldığı Senaryosu Yayınlandı Joaquin Phoenix'in başrolünü üstlendiği Joker'in Todd Phillips ve Scott Silver tarafından kaleme alınan senaryosu yayınlandı.
Background
Vizyon: 1 Kasım 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi, Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.