1. Rahibenin Laneti – (Curse Of The Nun)

  Rahibenin Laneti – (Curse Of The Nun)

  Rahibenin Laneti Film Özeti ve Detayları: Hayatında bir çok problem olan Anna adında ki genç kadın tüm problemleri geride bırakarak yeni bir başlangıç yapmaya karar verir. İlk iş olarak ise oturduğu evden başka bir eve taşınma kararı verir. Taşınma günü gelip çattığında işler birden bire farklı bir boyut kazanır. Anna'nın taşınmasını istemeyen karanlık bir ruh vardır. Bu ruh Rahibe Catherine'in ta kendisidir. Anna'yı ele geçirmek için her türlü yolu deneyecek olan Rahibe Catherine, hayatı için var gücüyle savaşacak olan Anna ile karşı karşıya gelecektir.
  Curse Of The Nun filminde yönetmen koltuğuna Aaron Mirtes oturuyor. Filmde başrolleri ise; Anna karakterini canlandıran Lacy Hartselle, Claire karakterini canlandıran Kate Kilcoyne, Rahibe Catherine karakterini canlandıran Rae Hunt ve KK karakterini canlandıran Brad Belemjian paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.053

Background
Vizyon: 6 nAralık 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.