1. Cin Deresi “Müsfer”

  Cin Deresi “Müsfer”

  Cin Deresi "Müsfer" Film Özeti ve Detayları: Uluslararası alanda çok büyük bir şirket bir yarışma düzenler. Yarışmanın temel kuralı üniversiteden yeni mezun olmuş öğrencilerin ekip halinde yarışmaya katılmaları gereklidir. Şirketin yarışmada ki amacı, yarışmaya katılan ve kazanan ekibi şirket bünyesinde işe alacaktır. Yarışma şirketin daha önce keşfedilmemiş arkeologsal kalıntıları ekiplerden tespit edip, daha sonra da büyük sunum hazırlamalarını isteyerek start verir. Yarışmaya katılan gruplardan birinin üyesi olan Arda, kendi grubunu, çocukluk hayatının geçtiği ama ayrılmak zorunda kaldığı, tam altı yüz yıllık mazisi olan Bağırganlı Köyü’ne götürür. Arda ve ekibi Osmanlı döneminden kalma olan Kaya Limanı için Çakaltepesinde’ki dar geçitlerden mutlak suretle geçmek zorundadır. Arda ekip üyelerine defalarca kez ciddi şekilde uyarır. Ancak ekibin diğer üyelerinden birisi olan Murat, Arda’nın uyarılarına kulak vermez ve asla yapmaması gereken çok büyük bir hata yapar. Murat’ın yaptığı hatanın bedeli olarakta Arda, Gökçe ve Defne’nin Cin Deresi’nden geçmeleri gerekmektedir. Ama bu hiçte kolay olacak bir şey değildir. Cin Deresi’nden geçmelerine yardımcı olabilecek tek bir kişi vardır. O kişi de tıpkı Murat gibi yıllar önce aynı hatayı yapmış ve kendisini bir değirmene kapatmıştır. Cin Deresi’ni aşmak ekip üyeleri için hiç kolay değildir. Çünkü Cin Deresi, en tehlikeli Cin kabilelerinden birisi olan Müsfer Cinlerinin evidir.
  Cin Deresi "Müsfer" filminde yönetmen koltuğuna İlker Tunçay oturuyor. Filmde başrolleri ise; Bora Altınışık, Duran Gebeş, Sude Akarsu, Gülçin Yıldız ve Kenan Balık oturuyor.
  Cin Deresi “Müsfer” 6.5 / 10 44 kullanıcı oyu.
  6.5
  ( Toplamda 44 oy verildi. )

      808

Background
Vizyon: 12 Temmuz 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinemaizle.org Web Sitesi Sinema ve Film Tanıtım Sitesidir.
İçeriğinde hiç bir şekilde yasal olmayan içerik barındırmamaktadır. İçerik temeli filmlerin tanıtımlarını, özetlerini, yönetmen ve oyuncu kadrolarını ve fragman görüntülerini yayınlayarak sinema severleri fikir sahibi etmek için tasarlamıştır. Sitemiz üzerinde online film izlemek söz konusu olmamak ile beraber yasalara aykırı hiç bir içeriği barındırmamayı kendine artık prensip olarak benimsemiştir.