1. Bina

  Bina

  Bina Film Özeti ve Detayları: Türkiye, distopik bir ülke haline gelmiştir. Devlet yetkilileri ülkenin tamamında evlere yeni televizyon antenleri kurmaya başlar. Hükümetin amacı ülke çapında dolaşan bilgilerin takibini rahatça yapabilmektir. Çökmesine ramak kala olan bir bina kompleksinde denetleme görevine getirilen Mehmet, yeni antenin kurulmasını denetler. Kurulum esnasında hesaplanmayan şeyler olur ve işler ters gider. Yeni yapılan anten yayını bina kompleksinde yaşayan insanları tehdit altına alır. Göreve getirilen Mehmet, bina sakinlerini tehdit eden açıklanamaz iletimlerin arkasında ki şeytani varlıkla yüzleşmek zorundadır.
  Bina filminde yönetmen koltuğuna Orçun Behram oturuyor. Filmde başrolleri ise; Mehmet karakterini canlandıran Ihsan Önal, Yasemin karakterini canlandıran Gül Arıcı ve Levent Ünsal paylaşıyor.
  5.9
  ( Toplamda 23 oy verildi. )

      1.012

 1. Mostafa Keshvari’nin Corona Virüs Filmi “Corona”dan Fragman
    3 ay Önce   1.352
  Mostafa Keshvari’nin Corona Virüs Filmi “Corona”dan Fragman Mostafa Keshvari'nin yönetmenliğini yaptığı ilk Corona virüs filmi Corona'dan fragman izleyicisinin beğenisine sunuldu.
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor
    8 ay Önce   1.183
  56. Antalya Altın Portakal Festivali Yarın Başlıyor Bu yıl 56. kez gerçekleştirilecek olan Antalya Altın Portakal Film Festivali yarın başlıyor. Festival boyunca toplam 66 film izleyicilerle buluşturulacak.
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor
    1 sene Önce   234
  Norveç Terör Saldırısı Dizi Oluyor 22 Temmuz 2011'de Norveç'te yaşanan terör saldırısı dizi haline getirilecek.
  Utoya İçin Geri Sayım Başladı
    2 sene Önce   312
  Utoya İçin Geri Sayım Başladı 21 Temmuz 2011 tarihinde Norveç'in başkenti OSLO'da ve Utoya adasında gençlerin katıldığı yaz kampına düzenlen terör saldırısı Utoya 22. Juli ile beyaz perde de karşımıza çıkıyor.
Background
Vizyon: 24 Nisan 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.