1. Astral Seyahat

  Astral Seyahat

  Astral Seyahat Film Özeti ve Detayları: Çiğdem, Aslı ve Ece üçlüsü çok samimi arkadaştır. Üçüde son zamanlarda Astral Seyahat ile ilgilenmeye başlar. Tüm dünyada büyük bir popülerite kazanan Astral Seyahat için deneyim kazanmak isteyen üçlü, nihayetinde bu emellerine ulaşır. Üç kız ruhlarını bedenlerinden çıkartmayı başarıp, dünyanın farklı yerlerinde ruhları vasıtasıyla yapmış oldukları keşifler ile adeta büyülenir. Yaşamış oldukları bu deneyim kızları çok etkiler ve bunu sürekli yapmaya karar verirler. Ancak son denemeleri onları hiç umulmadık bir durumla karşı karşıya bırakır. Aslı Astral Seyahati yaparken paranormal olaylar yaşar ve bunu üzerinden atmayı başaramaz. Aslı’nın yaşamış olduğu bu olaya kısa bir süre sonra Çiğdem ve Ece’de dahil olur. Üç kız arkadaş bir cini kendilerine musallat etmiş ve kara büyünün etkisi altına girmiştir. Bundan kurtulmanın tek yolu ise yeniden Astral Seyahate çıkmaktır. Acaba yeni yapacakları seyahat genç kızları kurtarabilecek midir?
  Astral Seyahat filminde yönetmen koltuğuna Hasan Gökalp oturuyor. Filmde başrolleri ise; Büşra Acar, Kübra Kılınçkaya, Pervin Abiyeva, Murat Dada ve Çağdaş Tekelioğlu paylaşıyor.
  6.8
  ( Toplamda 92 oy verildi. )

      2.142

Background
Vizyon: 31 Mayıs 2019
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Merve 20 Nisan 2019 21:44:28

  Çağdaş Tekelioğlu mu?
  Bu adam harika bir detay olmuş, umarım kötü adam rolündedir.
  Şu adam psikopatı oynadığı ilk projeyle yürür gider.
  Merakla bekliyorum filmi

  • avatar
     Ediz 21 Nisan 2019 12:41:07

   Filmin konusuna bakildiginda psikopatlik bir durum yok gibi gorunuyor. Adi ustunde Astral Seyahat

 2. avatar
    Ahmet 22 Nisan 2019 01:18:46

  Astral Seyahatı nasıl işlediler bilmiyorum ama gayet güzel bir konu seçmişler. Psikopatlık kısmını bilemem, korku filmi sonuçta. Çağdaş Tekelioğlu’nu ben Ezel dizisinden beri takip ediyorum. Gerçekten yetenekli biri ama kendisini parlatacak bir karakter gelmedi kendisine. Diğer oyuncuları tanımıyorum ama yönetmen Hasan Gökalp’ın daha önce bir korku filmi denemesi olmuş ama gişesi berbattı. Ama ben bu filmi izlerim kesin.

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.