1. Araf 4: Meryem

  Araf 4: Meryem

  Araf 4: Meryem Film Özeti ve Detayları: Çiçeği burnunda öğretmen olan Meryem, kendisi gibi henüz yeni öğretmen olmuş yakın arkadaşı Güzide ile beraber teyzesi Nurten’nin evinde kalır. İki çocuk annesi olan Nurten, bir kızı, birde engelli oğlu vardır. Bir süre sonra Meryem ve Güzide yaşam sürdükleri evde tuhaf olaylar ile karşı karşıya kalır. Meryem ilk devrede bu olayların tamamen psikolojik olduğunu düşünsede, Güzide’nin de aynı olaylar ile karşılaşması fikrini değiştirir. Bu yaşanılan olaylardaki sırların cevapları ise Meryem’in teyzesi Nurten’de saklıdır. Nurten geçmişinde yaşadığı günahların kendisine fatura edilmiş bedelini hiç acımadan yeğeni Meryem’e ödetmeye kararlıdır.
  Araf 4: Meryem filminde yönetmen koltuğuna Gökhan Arı oturuyor. Filmde başrolleri ise; Berrak Öztekin, Derya Şen, Damla Özovalı ve Efsun Akkurt paylaşıyor.
  5.2
  ( Toplamda 36 oy verildi. )

      3.686

Background
Vizyon: 13 Mart 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.