1. Anon

  Anon

  Hiç bir şekilde mahremiyet, cahillik ve anonimliğin olmadığı bir dünya düşünün. Film tamda böyle bir dünyada geçiyor. İnsanların kendi şahıslarını ait hiç bir anıları bulunmuyor ve suç en küçük şekilde dahi işlenmiyor. Ancak bir kadın bu sistemi ve düzeni adeta yerle bir ediyor. Seri cinayetler işlenmeye başlanıyor ve bu cinayetleri çözmeye çalışan Sal Frieland adında bir dedektif ortaya çıkıyor. Bu gizemli kadını araştırmaya başlayan Sal, kadına ait ne bir geçmiş, nede bir kimlik bulamamıştır. Ancak çok daha büyük bir sorunun olduğunu fark eden Sal, bu suçların henüz daha yeni başladığını ve çok daha büyük düzeylerde işleneceğini fark eder. Sal'ın bu gizemli kadını fark etmesi ise onu doğrudan hedef haline getiriyor.
  7.3
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      2.255

 1. Engelsiz Filmler Festival’nde Ödüller Sahiplerini Buldu
    5 ay Önce   1.086
  Engelsiz Filmler Festival’nde Ödüller Sahiplerini Buldu Bu yıl yedinci kez düzenlenen Engelsiz Filmler Festivali'nde yarışan filmlerin ödülleri, dün Goethe-Institut Ankara'da yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu.
  Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir’de Sona Erdi!
    6 ay Önce   884
  Engelsiz Filmler Festivali, Eskişehir’de Sona Erdi! Engelsiz filmler festivali, Eskişehir'de sona erdi. Bu yıl 7. kez gerçekleştirilen Engelsiz Filmler Festivali, İstanbul'un ardından Eskişehir ayağının da sonuna geldi.
  Korku Filmi “Haunt”dan Fragman Var!
    8 ay Önce   1.087
  Korku Filmi “Haunt”dan Fragman Var! Bryan Woods ve Scott Beck ikilisinin senaryosuna imza attığı ve yönetmenlik koltuğuna oturduğu "Haunt" filminden ilk fragman izleyicinin beğenisine sunuldu.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı

Serinin Diğer Filmleri

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.