1. Amar

  Amar

  İki genç aşık olan Carlos ve Laura birbirlerine deliler gibi aşıktır. Aşklarının ölümsüz ve mükemmel olduğunu düşünmektedirler. Kendilerince idealleşmiş hale gelen bu aşk kavramı ilerleyen zamanlarda lekelenmeye başlayacaktır. İkili hayatın gerçekleri ile yüzleşmeye başlayacaktır. 2017 İspanya yapımı film, gösterime girdiği pek çok ülke de gişede beklenilenin üzerinde perfonmans sergiledi.
  7.1
  ( Toplamda 12 oy verildi. )

      1.871

 1. Eyes’ın Scarlett’ı Samara Weaving Oluyor!
    4 ay Önce   948
  Eyes’ın Scarlett’ı Samara Weaving Oluyor! Son dönemin sinema filmleri ve girişimleri pek çok kişinin heyecanını yükseltmeye başladı. Peki ama bu konuda nasıl bir ilerleme yaşanıyor? Neler bekleniyor? Sizin için hazırladık.
  The New Pope’tan İkinci Fragman Yayınlandı!
    3 ay Önce   1.359
  The New Pope’tan İkinci Fragman Yayınlandı! Başrolünde Jude Law'ın yer aldığı The Young Pope'un devamı niteliğinde olan The New Pope'tan yeni fragman yayınlandı.
  Netflix Dizisi “Disenchantment” 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı
    6 ay Önce   1.004
  Netflix Dizisi “Disenchantment” 2. Sezon 1. Bölüm Türkçe Altyazılı Fragmanı Netflix’in çok sevilen Animasyon dizisi Disenchantment yeni sezon için tüm hazırlıklarını tamamladı. Sevilen Disenchantment dizisinin 2. Sezon 1. Bölüm fragmanı Netflix tarafından Türkçe Altyazılı olarak takipçilerinin beğenisine sunuldu.
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak !
    8 ay Önce   702
  “Aslan Kral” İntikam Ateşinin Güç Göstergesiyle Sarsılacak ! Yeni gelen tanıtımda amca ve yeğen ikilisi Simba ve Scar'dan gövde gösterisi heyecanı zirveye taşıyor.
  “Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi
    9 ay Önce   821
  “Annabelle 3: Comes Home” Filminden Türkçe Altyazılı Fragman Geldi 28 Haziran 2019’da Türkiye’de gösterime girmesi beklenen Annabelle 3: Comes Home Filminden birbiri ardına Türkçe Altyazılı Fragman geldi.
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Senem 28 Nisan 2019 16:25:16

  Değişik bir film basit kurgulanmamış ve akıcı oyuncular iyi iş çıkartmışlar

Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.