1. 21 Bridges

  21 Bridges

  21 Bridges Film Özeti ve Detayları: Gözden düşmüş bir NYPD dedektifi, polis katili bir adamın tüm şehirde aranması çıkınca yeni bir şans elde eder. Dedektifin yaptığı araştırmalarda polis teşkilatında bulunan bazı polislerin bir suç imparatorluğu ile işbirliği yaptığı bir komplo olduğunu fark eder. Vakit geçtikçe onun kimi takip ettiği ve onu kim yada kimler takip eder belirsizlik haline gelir. Soruşturma derinleştikçe polis katilinin Manhattan’dan kaçmasını engellemek için üst düzey önlemler alınır. Şehir yetkilileri şehrin tüm giriş çıkışlarına bağlı olan tam on yedi köprüyü kapatır. Manhattan adası dünya tarihinde ilk defa dış dünya ile irtibatı tamamen kesilir.
  21 Bridges filminde yönetmen koltuğuna Brian Kirk oturuyor. Filmde başrolünde ise Black Panter filmden tanıdığımız yıldız oyuncu bu defa karşımıza Dedektif karakteri ile çıkan Chadwick Boseman oluyor. Filmdeki diğer oyuncular ise; Sienna Miller, Keith David, J.K. Simmons ve Taylor Kitsch başrolleri paylaşıyor.
  6.4
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

      1.361

 1. Kara Panter’in Yıldızı Chadwick Boseman’lı “21 Bridges”tan İlk Fragman
    1 sene Önce   595
  Kara Panter’in Yıldızı Chadwick Boseman’lı “21 Bridges”tan İlk Fragman Kara Panter’in Yıldızı Chadwick Boseman’lı “21 Bridges”tan İlk Fragman yayınlandı. Yönetmenliğini Brian Kirk’in yaptığı filmde Chadwick Boseman’a başrollerde Sienna Miller, Keith David, J.K. Simmons ve Taylor Kitsch eşlik ediyor.
  Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu
    6 ay Önce   1.515
  Clint Eastwood İmzalı Richard Jewell Gişede Başarısız Oldu ABD Box Office rakamları belli olurken, Clint Eastwood imzalı Richard Jewell beklenen hasılatı elde edemedi.
  Frozen II Rekor Bir Açılışla ABD Box Office’in Lideri Oldu!
    7 ay Önce   1.915
  Frozen II Rekor Bir Açılışla ABD Box Office’in Lideri Oldu! Disney'in sevilen serisinin devamı olan FKarlar Ülkesi 2, hafta sonu elde ettiği rekor gişe hasılatı ile ABD Box Office'in lideri oldu.
Background
Vizyon: 11 Ekim 2019 (Belirsiz Bir Tarihe Ertelendi)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.