1. The Way Back

  The Way Back

  The Way Back Film Özeti ve Detayları: Eşini ve aile vakfını kaybeden, alkol bağımlılığıyla mücadele eden eski bir basketbol yıldızının hikayesine odaklanıyor. Lisedeyken yıldız bir basketbolcu olan ancak alkol bağımlılığı nedeniyle hayatı düzenden çıkan Jack Cunningham, mezun olduğu lisenin basketbol takımına koçluk yapmaya başlayınca hayatını yoluna koyabilmek için ikinci şansı yakalar. Ancak bu sırada da bağımlılığına tekrar yenik düşmemek için mücadele vermek zorunda kalır.
  The Way Back filminde yönetmen koltuğuna Gavin O'Connor oturuyor. Filmde başrolleri ise; Jack Cunningham karakterini canlandıran Ben Affleck, Dan karakterini canlandıran Al Madrigal, Angela karakterini canlandıran Janina Gavankar, Beth karakterini canlandıran Michaela Watkins ve Diane karakterini canlandıran Rachael Carpani paylaşıyor.
  Dağıtım Şirketi: Warner Bros Turkey
  6.6
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

      4.053

 1. Ben Affleck Başrollü “The Way Back”ten Fragman Yayınlandı
    8 ay Önce   1.294
  Ben Affleck Başrollü “The Way Back”ten Fragman Yayınlandı Ben Affleck'in başrolünü üstlendiği Gavin O’Connor'ın yönetmenliğini yaptığı The Way Back'ten fragman yayınlandı.
  Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek
    6 ay Önce   1.389
  Robert Zemeckis, Bilim Kurgu Filmi Ares’i Yönetecek Warner Bros için üretilecek bilim kurgu filmi Ares'in yönetmenliğini Robert Zemeckis üstlenecek.
Background
Vizyon: 6 Mart 2020 (ABD)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.