1. The Two Popes

  The Two Popes

  The Two Popes Film Özeti ve Detayları: Katolik Kilisesi'nde yaşanan iki zıt görüşe sahip üstün güç sahibi adamın birbirleriyle olan rekabetini konu ediyor. Her iki adam da hem geçmişlerini, hemde modern dünyanın ihtiyaçlarını tartıp Katolik Kilisesi'nin daha ileri seviyeye çıkmasını sağlamalıdır.
  The Two Popes filminde yönetmen koltuğuna Fernando Meirelles oturuyor. Filmde başrolleri ise; Pope Benedict karakterini canlandıran Anthony Hopkins, Pope Francis karakterini canlandıran Jonathan Pryce, Genç Pope Francis karakterini canlandıran Juan Minujin ve Cardinal Turkson karakterini canlandıran Sidney Cole paylaşıyor.
  6.7
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      2.506

 1. Jonathan Pryce The Crown’da Prens Philip’e Hayat Verecek
    1 ay Önce   9
  Jonathan Pryce The Crown’da Prens Philip’e Hayat Verecek Usta aktör Jonathan Pryce, The Crown'un 5 ve 6. sezonunda Prens Philip'i canlandıracak.
  Fernando Meirelles İklim Değişikliğini Konu Alan Netflix Filmi Yapacak
    11 ay Önce   1.075
  Fernando Meirelles İklim Değişikliğini Konu Alan Netflix Filmi Yapacak Bu yıl The Two Popes filmi ile izleyicilerin karşısına çıkan Fernando Meirelles, katıldığı etkinlikte iklim değişikliği ile ilgili bir film yapacağını ve bunun Netflix yapımı olacağını söyledi.
  Anthony Hopkins ve Johnny Flynn Nazi Soykırım Draması “One Life”ın Başrolünde Olacak!
    1 hafta Önce   5
  Anthony Hopkins ve Johnny Flynn Nazi Soykırım Draması “One Life”ın Başrolünde Olacak! Anthony Hopkins ve Johnny Flynn, İngiliz yardımsever Nicholas Winton'ın hayatını anlatacak olan One Life filminde bir araya gelecek.
  Netflix, Bazı Dizi ve Filmleri Abonelik Olmadan Sunmaya Başladı
    2 hafta Önce   6
  Netflix, Bazı Dizi ve Filmleri Abonelik Olmadan Sunmaya Başladı Netflix'in yeni başlattığı kampanya sayesinde platformda yer alan bazı dizi ve filmler üyelik olmadan izlenebilecek.
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı
    8 ay Önce   2.025
  92. Akademi Ödülleri Adayları Açıklandı Bu yıl 92. kez Oscar için yarışacak adaylar belli oldu.
Background
Vizyon: 20 Aralık 2019 (Netflix Platformu)
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.