1. The Party

  The Party

  İngiltere'nin gölge kabinesine bakan olarak atanan Janet, artık kariyerinin doruk noktasına ulaşmıştır. Eşi Bill'in de desteğini alarak yakın arkadaşlarını çağırıp, kutlama yapmak için bir parti organizasyonu düzenlerler. Misafirleri azar azar gelmeye başlar. Ancak partide büyük bir sürpriz olacaktır. Bill'in parti başladıktan sonra yapacağı açıklama kimse tarafından beklenip, bilinmemektedir. Parti o saatten sonra bam başka bir boyut kazanacaktır. 15 Aralık 2017 tarihinde ülkemizde gösterime giren yapımın 4 ödülü bulunuyor. 3 farklı kategori de ödüle de aday gösterilmiş olup, kazanamamıştır.
  8.0
  ( Toplamda 3 oy verildi. )

      991

 1. Molly Filminden İlk Görsel Geldi
    2 sene Önce   270
  Molly Filminden İlk Görsel Geldi Beklenen film Molly'den ilk görsel geldi.
  Jonah Hill, Karantina Sırasında İzlenebilecek 20 Film Önerdi
    7 ay Önce   1.026
  Jonah Hill, Karantina Sırasında İzlenebilecek 20 Film Önerdi Jonah Hill, Corona virüs nedeniyle dünya genelinde yaşanan sosyal izolasyon sırasında izlenebilecek 20 filmlik bir liste paylaştı.
Background
4 Ödül kazandı. 3 Ödüle Aday gösterildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.