1. Son Çıkış

  Son Çıkış

  Sabah 9, akşam 6 çalışma saatleri arasında bir ofiste çalışan Tahsin hayatından bezmiş ve sabrını tamamen yitirmiş bir adamdır. Artık İstanbul'da bir an bile kalmak istemeyen Tahsin, her şeyi geride bırakarak Akdeniz sahilinde bulunan bir ile yerleşme kararı alır. Apar topar her şeyini toplayan Tahsin, umut ettiği yolculuğa çıkar. Ancak her şey onun için aksi gider ve oldukça saçma ve komik olaylar yaşar. Tahsin için İstanbul'dan dışarı çıkmak bile adeta bir kabusa dönüşür.
  Son Çıkış filminde yönetmen koltuğuna Ramin Metin oturuyor. Filmde başrolleri ise; Tahsin karakterini canlandıran Deniz Celiloğlu, Alev karakterini canlandıran Gizem Erdem, Elif karakterini canlandıran Pınar Töre ve Siren karakterini canlandıran Ezgi Çelik paylaşıyor.
  6.4
  ( Toplamda 4 oy verildi. )

      580

 1. Robert Pattinson’lı The Batman Filminden İlk Resmi Fragman Yayınlandı!
    4 hafta Önce   8
  Robert Pattinson’lı The Batman Filminden İlk Resmi Fragman Yayınlandı! Matt Reeves'in yönettiği Robert Pattinson başrollü The Batman filminden ilk resmi fragman yayınlandı.
  The Mandalorian’ın İkinci Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı
    9 ay Önce   1.381
  The Mandalorian’ın İkinci Sezon Çıkış Tarihi Açıklandı Disney+ platformunda yayınlanan The Mandalorian dizisinin ne zaman yayınlanacağı açıklandı.
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti!
    11 ay Önce   1.042
  Edward Norton’dan Netflix Çıkışı: Sinema Deneyimini Sinema Salonları Yok Etti! The Daily Beast’e röportaj veren Erward Norton, sinema deneyimini Netflix’in değil sinema salon zincirlerinin yok ettiğini ifade etti. Bu yıl Warner Bros drama filmi ‘Motherless Brooklyn’ ile izleyicilerin karşısına çıkacak olan Edward Norton röportajında sinema deneyimini Netflix’in değil, sinema salonu zincirlerinin yok ettiğini söyledi.
  Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua “The Guilty”de Yeniden Bir Araya Gelecek
    4 gün Önce   5
  Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua “The Guilty”de Yeniden Bir Araya Gelecek Southpaw filminde birlikte çalışan Jake Gyllenhaal ve Antoine Fuqua, The Guilty filminin yeniden çevriminde bir araya gelecek.
  Black Widow’un Gösterim Tarihi Yeniden Ertelenebilir!
    4 gün Önce   5
  Black Widow’un Gösterim Tarihi Yeniden Ertelenebilir! Christopher Nolan'ın Tenet'ının koronavirüs pandemisi nedeniyle gişede beklenen performansı sergileyememesinin ardından büyük filmlerin vizyon tarihleri ertelenmeye başladı. Disney de Black Widow için yeni bir gösterim tarihi arıyor.
Background
Vizyon: 7 Aralık 2018
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.