1. Soluk

  Soluk

  Soluk Film Özeti ve Detayları: Tamer adında ki adam henüz orta yaşlardadır ve oldukça huysuz birisi olarak bilinir. Ayrıca Tamer'in hayatı pekte iç açıcı değildir. Tamer hayatında ki pek çok şeyi yarıda bırakmayı tercih etmiştir. Bunlara örnek evlilik, okul, gelecek ile ilgili hedefler başlıcalarıdır. Aslı adında ki kadın ise Tamer'in tam zıt karakteri olan bir kadındır. Hayat dolu görünen Aslı, bir o kadar da içine kapanık bir kadındır ve zamanının çok büyük bölümünü Tamer'in evinde geçirir. Celil isminde ki adam ise çocukluğunu mezarlıklarda oyun oynayarak geçirmiş bir adamdır ve hayatın gerçekliğini ölümler ile öğrenmiş birisidir. Bu üç insan için tek önemli kriter ve onları bir araya getiren nokta ise hayata tutunma isteğidir.
  soluk filminde yönetmen koltuğuna Özkan Yılmaz oturuyor. Filmde başrolleri ise; Tamer karakterini canlandıran Uğur Polat, Celil karakterini canlandıran Emrullah Çakay, Aslı karakterini canlandıran Aslı İnandık ve Doktor karakterini canlandıran Tolga Evren paylaşıyor.
  Dağıtım Şirketi: Başka Sinema
  6.4
  ( Toplamda 25 oy verildi. )

      3.687

 1. Denis Villeneuve İmzalı Dune Filminden Beklenen Fragman Yayınlandı!
    1 ay Önce   7
  Denis Villeneuve İmzalı Dune Filminden Beklenen Fragman Yayınlandı! Denis Villeneuve'ün Frank Herbert'in Dune serisinden aynı adla uyarladığı filmden beklenen fragman izleyicilerin beğenisine sunuldu.
  Jeffrey Wright, Matt Reeves İmzalı The Batman Hakkında Konuştu
    2 ay Önce   7
  Jeffrey Wright, Matt Reeves İmzalı The Batman Hakkında Konuştu Matt Reeves'in yeni The Batman filminde Komiser Gordon rolünü üstlenen Jeffrey Wright, verdiği röportajda film hakkında açıklamalarda bulundu.
  Trump’ın Başkanlık Dönemini Anlatan “The Comey Rule”dan Fragman!
    2 ay Önce   9
  Trump’ın Başkanlık Dönemini Anlatan “The Comey Rule”dan Fragman! Brendan Gleeson'ın Donald Trump'ı canlandırdığı mini dizi The Comey Rule'dan fragman yayınlandı.
  Hızlı ve Öfkeli Filmlerinden İlham Alan One Shot’tan Video Klip!
    2 ay Önce   8
  Hızlı ve Öfkeli Filmlerinden İlham Alan One Shot’tan Video Klip! Youngboy Never Broke Again'in Lil Baby ile seslendirdiği ilk single “ONE SHOT"ın video klibi izleyicilerle buluştu.
  Supernatural’ın 15. Sezonu Ekim Ayında Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor
    2 ay Önce   9
  Supernatural’ın 15. Sezonu Ekim Ayında Yeni Bölümleriyle Geri Dönüyor Supernatural, coronavirüs pandemisi nedeniyle yarım kalan 15. sezonunun geri kalan bölümleri ile ekim ayında ekranlara geri dönecek.
Background
Vizyon: 8 Mayıs 2020
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Sinema Rehberi: Vizyondaki Filmler ve Gelecek Filmler ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Sinemaya gitmeden önce izlemeyi düşündüğünüz filmlerin detaylarına, yönetmen, senarist, oyuncu ve teknik ekibiyle ilgili bilgilere, filmlerin fragman videolarına ve fotoğraf galerisine ulaşabilirsiniz.